حمله به تیتان ۲، در اروپا به عنوان A.O.T شناخته شده است. ۲، بازی هک و بریده بریده بر اساس سری مانگا حجیم ایسیاما با همان نام منتشر شده برای نینتندو سوئیچ، پلی استیشن ۴، و پلی استیشن ویتا، Xbox One و مایکروسافت ویندوز است. بازی ادامه می دهد جایی که عنوان قبلی، Attack on Titan، متوقف شد، انعطاف بیشتری از حجم انفجار در مانگا تیتان. این بازی ویژگی های گرافیکی سایه دار را نشان می دهد و ویژگی های بازیکن را در شکستن تیتان های عجیب و غریب در مناطق بزرگ و باز دارد. ویژگی های کلیدی جدید در قسمت اول شامل حالت داستان است که کاملا همکاری قابل پخش است، و همچنین یک خالق شخصیت.

  دانلود ترینر Attack on Titan 2

  بازیکن همچنین گزینه ای برای ایجاد شخصیت سفارشی خود از هر دو جنسیت خواهد داشت. انواع چهره ها و مدل های مختلف را انتخاب کنید، و لغزنده ها برای تنظیم ارتفاع و ویژگی های صورت وجود دارد. علاوه بر این، بازیکن می تواند رنگ لباس شخصیت خود را سفارشی، با لباس های فردی به طور مستقل از یکدیگر تنظیم شده است. پس از ایجاد شخصیت، شخصیت در بازی کاهش یافته است که با Keith Sadies به عنوان مربی نظامی خود مواجه است. هنگام صحبت با او می توانید از گزینه های مختلف گفتگو انتخاب کنید. شخصیت های سفارشی قادر خواهند بود از طریق داستان های فصل ۱ و فصل ۲ انیمه بازی کنند. تمام ترس را رها کنید حمله به تیتان ۲ عاقبت جذب به بازی اکشن بر اساس سریال انیمه در سراسر جهان است “حمله به تیتان”. تجربه داستان عظیم از انیمیشن در کنار اریان و همراهان او، به عنوان مبارزه برای نجات بشریت از تهدید مرگبار انسان تیتان می خورد دست خود را در عملیات چرخ دنده حرکتی همه جانبه، مانور و پرواز از طریق آسمان برای مقابله با تیتان سعی کنید، و احساس هیجان و رضایت از مبارزه با مخالفان غول پیکر را تجربه کنید. آخرین عنوان در سری “Attack on Titan” برای ویندوز در دسترس است! بازیکنان در نبرد در جهان از “حمله به تیتان” از منظر یک سرباز درگیر هستند. تیراندازی شگفت انگیز ترین و تکامل یافته را تجربه کنید!

  دانلود ترینر Attack on Titan 2

  ترینر Attack on Titan 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی حمله به تیتان ۲، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite HP، Infinite Gas، طول عمر تیغه، Infinite اسم Stammina، Infinite مواد مصرفی، Freeze Mision زمان سپری شده، Super Damage، One Hit Kill، Infinite پول، سوپر پرش، بی نهایت EXP، Infinite SP. حرکت اهسته. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۸-۰۵-۱۵) از بازی حمله به تیتان ۲ است.

  جهت دانلود ترینر  Attack on Titan 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر