حمله به تیتان، که در اروپا به نام A.O.T شناخته می شود: Wings of Freedom، یک بازی ویدیویی است که بر اساس سری مانگا حاجییم ایسیاما همان نام برای PlayStation 3، PlayStation 4 و PlayStation Vita در ژاپن منتشر شده است. این در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۱۶ در ژاپن منتشر شد. در ۷ آوریل، Koei Tecmo اعلام کرد که یک نسخه غربی در آمریکای شمالی و اروپا برای اوت ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.

  دانلود ترینر Attack on Titan

  نسخه های Xbox One و Microsoft Windows نیز منتشر شد. “در آن روز، نژاد بشر ترور آنها را تحت سلطه قرار دادند و شرمساری در اسارت پرنده ای نگهداری شد …” – بیش از ۱۰۰ سال پیش، یک شکارچی طبیعی از بشریت ظاهر شد: تیتان، هیولا غول پیکر، اما هیولا بی اهمیت که به نظر می رسد تنها هدف از وجود انسانهاست. شکاف قدرتمندی بین آنها و بشریت وجود داشت و به همین علت بشریت به سرعت از بین رفت. بازماندگان با ساخت سه دیوار متحدالشکل: وال ماریا، دیوار رز و وال شینا پاسخ دادند که آنها را یک قرن صلح به ارمغان آورد. با این حال، یک روز Colossus Titan به مراتب بزرگتر از هر دیگری دیده شده قبل از شکستن دیوار بیرونی، اجازه می دهد تیتان کوچکتر به حمله به خاک بشر و مجبور کردن بازماندگان برای عقب نشینی به دیوارهای داخلی. Eren Yeager، یک پسر که مادرش در طی تهاجم خورده بود، قول داد هر تیتان آخر را از چهره زمین پاک کند و به ارتش پیوست و تصمیم گرفت انتقام او را بگیرد.

  دانلود ترینر Attack on Titan

  ترینر Attack on Titan همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی حمله به تیتان، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: گاز بی نهایت، طول عمر سلاح بی انتها، فوکوس بی نهایت، نوار ضربان قلب کامل، مدت زمان سیگنال نبرد decivis، حداکثر انکور متر، مصرف بی نهایت، Freeze Mision Elapsed Timer، Best Mission Raring، Super Damage، One Hit Kill، Funds Of Lion Infinite، تمام مواد * ۹۹۹، Stomina Infinite اسب، Cannon Infinite Ammon، Cannon No Cooldown، Super Jump، Super Speed ​​(سرعت بازی). توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.03 از بازی حمله به تیتان است.

  جهت دانلود ترینر  Attack on Titan از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر