James Cameron آواتار ها: The Game یک بازی اکشن سوم شخص در سال ۲۰۰۹ به نام Prequel به فیلم جیمز کامرون با همین نام است. این بازی توسط Ubisoft Montreal توسعه داده شد و در تاریخ ۱ دسامبر سال ۲۰۰۹ منتشر شد و در پلیاستیشن ۳، ایکس باکس ۳۶۰، PC، Wii و Nintendo DS منتشر شد و نسخه PSP آن در تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۰۹ منتشر شد. Ubisoft اعلام کرد که این بازی خواهد بود با استفاده از تکنولوژی همانند فیلم که در ۳D Stereoscopic نمایش داده می شود. در مصاحبه نیروی نینتندو اعلام شد که نسخه Wii از موتور Jade Ubisoft استفاده خواهد کرد. از تاریخ ۱۹ می ۲۰۱۰، این بازی تقریبا ۲٫۷ میلیون نسخه فروخته است. یکی از ویژگی های برجسته Sigourney Weaver، استفن لانگ، میشل رودریگز و جیووانی ریبیس نقش های خود را از فیلم باز می کنند. تولید ریخته گری و صدا برای آواتار: بازی توسط Blindlight اداره می شد.

  دانلود ترینر Avatar: The Game

  در سال ۲۱۵۲ (دو سال قبل از وقایع فیلم)، Avatar: The Game با یک متخصص سیگنال جدید، به نام ابلی رایدر، وارد پاندورا می شود، او به ناحیه ای به نام آبی لاگوون، یک قطعه بزرگ جنگل، حفر شده تا مطمئن شود هیچ شکارچی بزرگتر وارد نمی شود اولین ماموریت او این است که نجات پنج مین های دریایی از Viperwolves با CO، Kendra Midori، پیشنهاد می کند که او از یک برجک برای کمک به فرار از گرگ ها استفاده کند. پس از صرفه جویی در تفنگداران دریایی، رایدر باید به یکی دیگر از Sig Spec، دالتون، که از Viperwolves ترسید و خارج از حصار به دام افتاده است، کمک کند. سپس رایدر در یک قایق، یک گاتور، به یک پایگاه دیگر می رود، جایی که رایدر می گوید که نرده ها و مجسمه های حیوانی را تصحیح می کند که به جای نگه داشتن آنها، موجودات را جذب می کنند. پس از اصلاح نردهها، رایدر به شما گفته میشود وارد علامت خود شوید. اولین مأموریت رایدر در بدن نماد او، گرفتن نمونه های سلولی از گیاهان غير دشمن خاص است. پس از گرفتن نمونه، یک Na’vi، Tan Jala، به Ryder می گوید که حیوانات آلوده خود را بکشند.

  دانلود ترینر Avatar: The Game

  ترینر Avatar: The Game  همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Avatar: The Game، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، بدون بارگزاری مجدد، تجربه بی نهایت، مهارت های فوری، سلامت خودرو بی نهایت، سلول بی نهایت، سوپر سرعت، سرعت فوق العاده، سرعت بازنشانی ، ۲x / 4x / 8x / 16x تجربه.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.02 (Steam) از بازی است!

  جهت دانلود ترینر  Avatar: The Game  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر