Awesomenauts یک میدان جنگ آنلاین چند نفره ۲D است که توسط شرکت بازی سازی ویدئویی هلندی Ronimo Games توسعه یافته است. Awesomenauts یک بازی سر به سر است که در آن دو تیم از سه مزدور بین قاعدگی تلاش می کنند که پایگاه های یکدیگر را نابود کنند. بر نقش یکی از این مزدوران و پریدن به این ترکیب بسیار جذاب از گیم پلی بازی platforming کلاسیک و بازی های جنگی نبرد مدرن! این سال ۳۵۸۷ سال است.

  دانلود ترینر Awesomenauts

  درگیری ستاره ها را به هم متصل می کند، زیرا ارتش های ربات های بزرگ در یک بن بست پایدار قفل شده اند. در پیشنهاد خود برای برتری کهکشانی، آنها از قدرتمند ترین گروه مزدوران در جهان می پرسند: Awesomenauts! Awesomenauts یک MOBA است که به صورت یک Platformer 3-on-3 در دسترس است. به جای میدان های آنلاین به همراه دوستان خود به عنوان یک حزب آنلاین و یا در splitscreen محلی بروید و هرگز نگران نباشید که برای بازی آنلاین به دلیل تسویه حساب در انتظار باشید! استراتژی هایی را که شما ارتقا دهید و مهارت های هر شخصیت را با توجه به سبک بازی خود تغییر دهید. انتظار می رود آیتم های جدید، ویژگی های، DLC و Awesomenauts به طور منظم اضافه شود!

  دانلود ترینر Awesomenauts

  ترینر Awesomenauts همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Awesomenauts، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامتی بی نهایت، خستگی مهارت های از طریق مسنجر.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v2.13 (Steam) از بازی است!

  جهت دانلود ترینر  Awesomenauts  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر