در آزتز، شما مسئول گسترش و حفظ امپراتوری آزتک با گیم پلی مبتنی بر نوبه خود و مدیریت هرج و مرج مردم با بخش های ایمن در زمان واقعی است. هدف از این بازی این است که به اندازه کافی بلند شوید تا با اسپانیایی مقابله کنید و شکست بخورید. یک بازی از آزتز برای بازی خیلی طول نخواهد کشید، اما بسیار قابل بازیابی است! هر بازی مدیریت امپراطوری با گذشته متفاوت است؛ رویدادهای مختلف رخ می دهد، چالش های مختلف ظهور خواهند کرد و بازی های مختلف هر بازی را خواهند گرفت.

  دانلود ترینر Aztez

  با الهام از گیم پلی بی نظیر بی نظیری از دنیای عجیب و غریب: بازگشت به فضای بی نهایت و گیم پلی عمیق بیان بیونیتا، Devil May Cry و God of War. ویژگی های کلیدی: ۸+ مجموعه های سلاح کامل: اسب، باشگاه، چاقوی آیینی، شمشیر افسانه ای وسیدیان و غیره! ۲۵+ دشمنان بر اساس آرکه تایپ های تاریخی: رزمندگان عقاب، جنگجویان جگوار، رزمندگان نجیب، رزمندگان رزمی و غیره. نماد قابل برنامه ریزی؛ ضرب و شتم دنده را از دشمنان خود و پوشیدن آن! ۵۰+ محیط مبارزه بر اساس شهرها و مکان های واقعی آزتک از دره مکزیک.

  دانلود ترینر Aztez

  ترینر Aztez همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Aztez، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامتی بی نهایت، Infinite Ebergy، زمان، امتیاز، حداکثر دسته کوچک موسیقی جاز.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی است !

  جهت دانلود ترینر  Aztez از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر