بتمن: Arkham Knight یک بازی اکشن ماجراجویی است که توسط Rocksteady Studios ساخته شده است و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment برای ویندوز، PlayStation 4 و Xbox One منتشر شده است. بر اساس Superhero بتمن کمیک های DC، جانشین برادران وارنر بازی های ویدئویی بازی های مونترال در سال ۲۰۱۳ باتمن: Arkham Origins و قسط چهارم و آخر در سری Batman: Arkham و اولین بازی Arkham برای دریافت امتیاز M توسط ESRB بنیاد Arkham Knight در تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۱۵ در سراسر جهان منتشر شد.

  دانلود ترینر Batman: Arkham Knight

  در پایان انفجاری به سری Arkham، بتمن با تهدید نهایی علیه شهر محکوم شده است. Scarecrow بازگشت به ترکیب یک فهرست قابل توجه از خائنانی فوق العاده، از جمله پنگوئن، دو صورت و هارلی کوین، برای نابودی The Dark Knight forever. بتمن: Arkham Knight نسخه منحصر بفرد Rocksteady را از Batmobile معرفی می کند که برای اولین بار در حق رای دادن است. علاوه بر این وسیله نقلیه افسانه ای، همراه با گیم پلی تحسین شده سری بتمن آرخام، گیمرها تجربه نهایی و کامل بتمن را ارائه می دهند، زیرا آنها از طریق خیابان ها پاره می شوند و در سراسر افق کلیه شهر گوتام سقوط می کنند. بتمن باش

  دانلود ترینر Batman: Arkham Knight

  ترینر Batman: Arkham Knight همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Batman: Arkham Knight، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Batmobile Infinite Health، Batmobile Infinite Afterburner، تجربه مگا، تنظیم EXP به سطح بعدی، امتیاز ارتقا بی نهایت، حداکثر Combo، دشمنان می تواند ‘ T Move، One Hit Kill، Teleport، Super Speed، Supe Jump، Super Grappling، Motion Slow Motion. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 – (به روز رسانی ۲۰۱۶٫۰۳٫۰۸) از بازی بتمن: Arkham نایت است.

  جهت دانلود ترینر  Batman: Arkham Knight از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر