Battlefield 1 یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط EA DICE توسعه داده شده و توسط Electronic Arts منتشر شده است. با وجود نام آن، پلتفرم پانزدهم در فستیوال Battlefield، اولین ورودی اصلی این سری از Battlefield 4 (2013) و اولین بازی ویدیویی جنگ جهانی اول است که توسط Electronic Arts از Wings of Glory در سال ۱۹۹۴ منتشر شده است. همانند قبلی در سریال، Battlefield 1 یک تیرانداز اول شخص است که بر کار گروهی تأکید دارد. این بازی در دوره جنگ جهانی اول تنظیم شده است و از وقایع تاریخی الهام گرفته است. بازیکنان می توانند از سلاح های جنگ جهانی اول استفاده کنند، از جمله اسلحه های ضد حمله، اسلحه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، توپخانه، شعله های آتش، و گاز خردل برای مبارزه با مخالفان. مبارزه با غواصی دوباره انجام شد، با DICE معرفی سلاح های غواصی جدید مانند sabers، trench clubs و بیل در بازی. این سلاح های غوغا به دو گروه تقسیم شدند: سنگین و سبک. بازیکنان همچنین می توانند از وسایل نقلیه زرهی مختلف، از جمله تانک های سبک و سنگین، کامیون های زرهی، هواپیمای دو سرنشین، جنگ های جنگی و زپلین، و همچنین اسب سواری در جنگ استفاده کنند. محیط های نابودگر و سفارشی سازی سلاح، ویژگی های موجود در بازی های قبلی، در Battlefield 1 بازگشته و پویاتر خواهند شد.

  دانلود ترینر Battlefield 1

  سپیده دم جنگ تمام عیار در Battlefield ™ تجربه ۱٫ مبارزه با راه های حماسی از مبارزه تنگ شهری در یک شهر فرانسوی محاصره شده به قلعه های کوهستانی قوی در کوه های آلپ ایتالیایی و مبارزه فریبنده در بیابان های عربستان مبارزه کنید. کشف یک دنیای جدید در جنگ از طریق مبارزات پر از ماجراجویی، یا پیوستن به جنگ های چند نفره حماسی با ۶۴ بازیکن، و تاکتیک های خود را به محیط های خرابکاری و تخریب سازگار می کند. مبارزه به عنوان پیاده نظام و یا کنترل وسایل نقلیه شگفت انگیز در زمین، هوا و دریا، از تانک ها و دوچرخه بر روی زمین، هواپیماهای بدون سرنشین و جنگ های غول پیکر، و گیم پلی خود را به مبارزات پویا ترین در تاریخ بتلفیل سازگار کنید.

  دانلود ترینر Battlefield 1

  ترینر Battlefield 1 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Battlefield 1، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo / Explosives، No Reload، Super Precision، Overheat No Weapons، Infinite Wehicle HP، No Overheat Cannon. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (Early Acces) از بازی Battlefield 1 است.

  جهت دانلود ترینر  Battlefield 1 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر