Battlefield V یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط EA DICE ساخته شده و توسط Electronic Arts منتشر شده است. Battlefield V قسمت شانزدهم در سری Battlefield است. این بازی با تمرکز بر جنگ جهانی دوم از پیشگامان Battlefield 1 ادامه خواهد یافت. پذیرش قبل از انتشار این بازی مخلوط شده بود، با تریلر اعلامیه باعث خلع سلاح طرفداران سری برای عدم درک تاریخچه دقت و تمرکز بر سربازان زن.

  دانلود ترینر Battlefield V

  بزرگترین مناقشه بشر را با Battlefield ™ V وارد کنید، به عنوان مجموعه ای که به تصویر کشیده شدن قبل از جنگ جهانی دوم می رسد، به ریشه های خود می رسیم. چند نفره فیزیکی و همه جانبه را با تیم خود در تجربیات مانند عملیات گسترده بزرگ و یا شاهد نمایشنامه ی انسانی در برابر جنگ جهانی در داستان های جنگی تک نفره. همانطور که شما در مکان های حماسی و غیر منتظره در سراسر جهان مبارزه می کنید، از غنی ترین و جذاب ترین میدان جنگی لذت ببرید. جنگ جهانی دوم همانطور که قبلا آن را دیده اید – مبارزه با لحظات غیر منتظره اما حیاتی جنگ، به عنوان Battlefield به کجا آغاز می شود. چند نفره ۶۴ بازیکن در هرج و مرج جنگ تمام عیار – شرکت خود را در چند نفره با تجربه های جدید مانند حالت عملیات عظیم عملیات بزرگ هدایت کنید. نگاهی به حالت های کلاسیک مانند فتح و تیم با دوستان خود. با این حال، میدان جنگ بیشترین جذاب – مانور را از طریق میدان جنگ با استفاده از یک حرکت سرباز جدید، استحکامات و ابزارهای متحرک تخریب انجام می دهد. داستان جنگ های ناگفته جنگ – شاهد درام های انسانی بر علیه جنگ جهانی در داستان های جنگی تک. از آنجا که شما برای کنترل خطوط تولید سلاح هسته ای مبارزه می کنید، کوه های نروژی را از بین ببرید، به خط مقدم نیروهای استعماری فرانسوی بپیوندید، یا به دنبال گروه های مخرب ارسال شده برای ایجاد ضرب وشتم، در خطوط دشمن در شمال آفریقا قرار گیرید. جزر و مد جنگ – در یک سفر که محتویات جدید قطره به طور مداوم حمل شما و شرکت شما را به انواع زیادی از مکان های کلیدی WW2، که در آن زمینه های جدید و دنده در انتظار منتظر بمانید.

  دانلود ترینر Battlefield V

  ترینر Battlefield V همراه با گزینه های تقلب
  مربی بازی Battlefield V، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Military، Infinite Genades، No Reload، Super Precision، Super Speed، One Hit Kill، Mode Stealth. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۹-۰۲-۱۲) از بازی Battlefield V.

  جهت دانلود ترینر Battlefield V از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر