Battlefleet Gothic: Armada 2 عاقبت کامل و بسیار بلند پروازانه برای بازی اصلی است، محتوای غنی تر، و ناوگان، کشتی ها و راهکارهای بزرگتر، موثرتر و موثرتر برای جنگ های فضایی آینده تاریک Warhammer 40،۰۰۰ را ارائه می دهد. Battlefleet Gothic: Armada 2 یک بازی از گزینه ها است. میلیاردها زندگی در تعادل بوجود میآید، زیرا جنگجویان تیتانیکی برای تسلط بیش از هزاران جهان درگیری دارند. از انتخاب وفاداری، به انتخاب یک ترکیب ناوگان یا ساختن خودتان، تمام راه را برای چگونگی کشف، مبارزه، اعلام پیروزی یا عقب نشینی – همه چیز به تصمیمات شما بستگی دارد.

  دانلود ترینر Battlefleet Gothic: Armada 2 :

  Battlefleet Gothic: Armada 2 جدیدترین بازی استراتژی در زمان واقعی است که از Tabletop بازی معروف Workshop شناخته شده است که جنگ فضای حماسی جنگ جهانی ۴۰،۰۰۰ را نشان می دهد. Battlefleet Gothic: Armada 2 با تکیه بر پایه ای که توسط اولین بازی عرضه شده است، یک دنباله دار کامل است – بزرگتر، غنی تر، چشمگیر تر و بلند پروازانه تر از بازی اصلی. این شامل، در هنگام راه اندازی، تمام ۱۲ جناح از بازی تبلت اصلی و گسترش آن بر اساس: نیروی دریایی امپریال، دریانوردان فضایی، Adeptus Mechanicus، Necrons، Chaos، Aeldari Corsairs، Aeldari Craftworld، Drukhari، Merchant T’au و Protector Fleets، Orks و در نهایت Tyranids. آخرین پیشرفت داستان جادویی در جهان ۴۰،۰۰۰ Warhammer، طوفان جمع آوری و سیزدهمین جنگ صلیبی، به عنوان بوم برای سه کمپین گسترده و پویا با ارزش های روایت بالا، با تمرکز بر Tyranids، Necrons و Imperium خدمت می کند. سیستم های Eye of Terror را با شخصیت های مشهور مانند Belisarius Cawl، Gulliman و غیره کاوش کنید. جنگ های بزرگتر، گیم پلی تصفیه شده، حالت های چند نفره بهبود یافته و ویژگی های بهتر و متعادل تر تجربه آنلاین، و همچنین بهبود در هیئت مدیره و حتی گزینه های سفارشی سازی برای ناوگان و کشتی ها، Battlefleet گوتیک: Armada 2 وعده نهایی ۴۰،۰۰۰ Warhammer تجربه نبرد فضایی

  Battlefleet گوتیک: Armada 2 Walkthrough

  دانلود ترینر Battlefleet Gothic: Armada 2 :
  مربی بازی Battlefleet Gothic: Armada 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Ships Health، Infinite Military، Infinite Moves on Map، Infinite Money، Points Infinite Upgrade Points، Infinite Renown، Disable All Shields. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Battlefleet گوتیک: Armada 2 است.

   

  راهنما

  جهت استفاده از ترینر ها باید اول فایل ها رو دانلود کنید به سلیقه هر کدوم رو دوست دارید دانلود کنید و بعد از دانلود از زیپ خارج کنید و اول برنامه هایی که داخل زیپ ها هستن و خارج شدن رو اجرا کنید و بعد از اجرای برنامه بعد گیم را اجرا کنید و سعی کنید با استفاده از راست کلیک کردن روی ترینر Run as administrator را کلیک کنید و بعد از آوردن پیغام بله و خیر (yes no ) گزینه بله یا (yes) رو بزنید و برنامه اجرا می شود و بعد گیم را اجرا کنید و از ترینر هایی که قرار دادیم استفاده کنید و لذت بازی نامحدود رو ببرید .

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر