دانلود ترینر Battlefleet Gothic: Armada :  اقتباسی از طریق ویدئویی RTS از بازی های کلاسیک تبلت بازی Games است که Chaos ، Imperium ، Eldar و Orks را در مقابل یکدیگر در جنگهای فضایی احشایی قرار می دهد. در جهان ۴۰۰۰۰ وارامر تنظیم شده است. Battlefleet Gothic: Unada Engine با Unreal Engine 4 توسعه یافته است: Armada مدیریت عمیقی از هر کشتی که ناوگان بازیکن را در جریان و بین آن ها تشکیل می دهد ، ارائه می دهد. از سریعترین ناوچه ها تا کشتی های غول پیکر غول پیکر و مایل به طول ، بازیکن تمام جنبه های کشتی خود را شخصی سازی می کند: زیر سیستم های تسلیحاتی ، دفاعی و پشتیبانی ، بلکه خدمه ، کاپیتان ها و موارد دیگر … هر یک از سفارشی سازی ها که روی عملکردهای کشتی تأثیر می گذارد.

  دانلود ترینر Battlefleet Gothic: Armada

  و توانایی های ویژه موجود در طول نبرد. از نبرد تا نبرد ، دریاسالارها و خدمه کشتی های باقیمانده تجربه و تبلیغاتی را کسب می کنند و آمادگی نبرد کشتی ها را برای نبردهای آینده ، بزرگتر و خطرناک تر بهبود می بخشند. علاوه بر این یک حالت چند نفره گسترده با ناوگان مداوم که در آن حداکثر ۴ بازیکن می توانند همزمان بجنگند ، Battlefleet Gothic: Armada همچنین دارای یک داستان داستانی بزرگ است که در طول جنگ ۱۲th Black Crusade اتفاق می افتد و بازیکنان را در وسط جنگ گوتیک قرار می دهد که بین Imperium خشمگین شد. و آبادون دسوپیلر. بازیکنان در مرکز هر مبارزه قرار خواهند گرفت و فرمانده ناوگان کشتی های غول پیکر می شود زیرا Chaos زنجیره ای متوالی از حملات غافلگیرانه بر جهان Imperium را آغاز می کند – آغاز ۲۰ سال جنگ در این بخش. بازیکنان ناوگان را به نمایندگی از یکی از چهار جناح (ناوگان امپریال Imperium ، Chaos Undivided ، Orks و Craftworld Eldar) کنترل می کنند و برای کنترل بخش گوتیک فضا مبارزه می کنند. از سریعترین ناوچه ها تا کشتی های غول پیکر غول پیکر ، بازیکنان تمام جوانب کشتی خود را سفارشی می کنند: سیستم های اسلحه ، دفاع و پشتیبانی از زیر سیستم ها و غیره. هر سفارشی سازی که بر عملکردهای کشتی و توانایی های ویژه موجود در طول نبرد تأثیر بگذارد.

  دانلود ترینر Battlefleet Gothic: Armada

  ترینر Battlefleet Gothic: Armada همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Battlefleet Gothic: Armada ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید: Infinite Health ، Infinite Shield ، Infinite Combustion، Max Speed، Max Rotation، Max Dectection، Turin Infinite، Drain Enemies Health، Drain Enemies Shield، Ememies cant Move ، Ememies 0 Rotaion ، Ememies 0 Detection ، Emreties Turret ، سرعت فوق العاده ، شهرت نامتناهی ، بدون نیاز به ناوگان. توجه: این ابزار cheat برای نسخه اصلی v1.4.8073c بازی Battlefleet Gothic: Armada است.

  جهت دانلود ترینر  Battlefleet Gothic: Armada از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر