Bayonetta یک بازی اکشن سوم شخص است که توسط PlatinumGames ساخته شده و توسط Sega منتشر شده است. این بازی در ابتدا برای Xbox 360 و PlayStation 3 در ژاپن در اکتبر ۲۰۰۹ و در آمریکای شمالی و اروپا در ژانویه ۲۰۱۰ منتشر شد. این بازی بعدا در Wii U منتشر شد و در کنار عطشش، Bayonetta 2، منتشر شد در سپتامبر ۲۰۱۴ در ژاپن و ماه بعد در سراسر جهان. یک پورت برای مایکروسافت ویندوز در آوریل ۲۰۱۷ منتشر شد. Bayonetta در Vigrid، یک شهر تخیلی در اروپا اتفاق می افتد. این بازی ستاره ای از شخصیت عاملی است که جادوگری است که توانایی تغییر شکل و استفاده از سلاح های مختلف را دارد. او همچنین دارای حملات جادویی است و می تواند موهای خود را برای احضار شیطان ها برای اعزام دشمنانش استفاده کند. این بازی دارای یک سیستم رتبه بندی است که به بازیکنان درجه بر اساس عملکرد خود و سیستم مبارزه است که شبیه به سری Devil May Cry است.

  دانلود ترینر Bayonetta

  توسعه بازی در ژانویه ۲۰۰۷ آغاز شد، با Hideki Kamiya مدیر بازی بود. با توجه به Kamiya، این بازی کاملا اصلی بود، گرچه برخی از الهام بخش ها را از اسطوره های اسکاندیناوی برداشت و بازی Devil May Cry 4 را برای مرجع انجام داد. تم بازی “سکسی” است، و شخصیت ها “مد روز” طراحی شده اند. Kamiya و هنرمند Mari Shimazaki بیش از یک سال برای طراحی Bayonetta طراحی کرده اند. چند بازی برای این بازی پیش از انتشار آن منتشر شد. بیونیتا سومین پروژه PlatinumGames بود که توسط کارمندان سابق Clover Studios تاسیس شد. پس از آزادی، این بازی بررسی بسیار مثبتی دریافت کرد. این بازی برای مبارزه، ارائه و موسیقی متن مورد ستایش قرار گرفت، اما برای داستان و رویدادهای سریع زمان مورد انتقاد قرار گرفت. این بازی در سال ۲۰۱۰ به بیش از ۱٫۳۵ میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخت، اما Platinum با فروش بازی ناامید شد. این بازی برای چندین جایزه سال گذشته اهدا شد. سازگاری فیلم انیمیشن با بازی گونزو با نام Bayonetta: Bloody Fate در ژاپن در نوامبر ۲۰۱۳ منتشر شد.

  دانلود ترینر Bayonetta

  ترینر Bayonetta همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Bayonetta، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، سحر و جادو Infinite، قابلیت دوام بی نهایت، دوقلو بی نهایت پرش، تایمر شمارش معکوس فلیش، فرشته حمله ماموریت بی نهایت، حداکثر امتیاز فرشته حمله، پول بی نهایت، اقلام دون کاهش، یک ضربه کشتن. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Bayonetta است.

  جهت دانلود ترینر  Bayonetta از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر