دولت توتالیتر هر جنبه ای از زندگی خصوصی و عمومی را کنترل می کند. قوانین سرکوبگر هستند نظارت کامل است حریم خصوصی مرده است شما مدیر اداری یک آپارتمان هستید روال روزانه شما این است که ساختن یک مکان شیرین برای مستاجران، که می آیند و می روند. با این حال، این به سادگی نماد است که ماموریت واقعی شما را پنهان می کند …

  دانلود ترینر Beholder

  دولت شما را به جسارت بر دهان خود منصوب کرده است! وظیفه اصلی شما این است که به طور مخفیانه مستاجرین خود را تماشا کنید و در مکالمات خود به آنها گوش فرا دهید. شما باید آپارتمان خود را در حالی که آنها دور هستید، بپرسید، وسایل خود را جستجو کنید تا هرچه می تواند قدرت حکومت را تهدید کند، و آنها را برای سرپرستان خود PROFILE کنید. شما همچنین باید هر كسی را كه قادر به نقض قوانین و یا ترسیم فعالیت های تخریب شده علیه دولت است به مقامات گزارش دهید. بدیهی است همه چیز در مورد انتخاب – انتخاب که موضوع! با اطالعاتی که جمع آوری می کنید چه کاری انجام می دهید؟ آیا شما فعالیت های مشکوک یک پدر و یا یتیم فرزندان خود را گزارش خواهید کرد؟ یا جزئیات بیشتری درباره فعالیت های غیرقانونی خود را در اختیار شما قرار می دهد و به او فرصت می دهد تا همه چیز را درست انجام دهد؟ شما همچنین می توانید از او درخواست کنید تا پولی را که خانواده شما به شدت نیاز دارد به دست بیاورد.

  دانلود ترینر Beholder

  ترینر Beholder همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Beholder، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Money، Uniite Reputaion Üoints، Action Infinite، Infinite Items NPC Shop، حالت مخفی. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 بازی Beholder است.

  جهت دانلود ترینر Beholder از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر