دانلود ترینر Binary Domain : مربی دامنه دودویی. Binary Domain تیراندازی مبتنی بر پوشش است که توسط Toshihiro Nagoshi ، خالق سری Yakuza ساخته شده است و توسط Sega در فوریه ۲۰۱۲ منتشر شده است. با حضور در یک توکیو آینده نگر که توسط یک نیروی بزرگ روبات های خصمانه محاصره شده است ، این بازیکن بخشی از یک بین المللی است. گروه صلح که با مهاجمین می جنگد. با این حال گفته می شود که این روبات ها علائم حساسیت را نشان می دهند و قادرند مانند انسان رفتار کنند ، یک اخلاق اخلاقی را ایجاد می کنند که گفته می شود نقش اساسی در طرح دارد. در بالای یک حالت داستان ۱۰ ساعته تک نفره و یک حالت تعاونی ۴ نفره ، Binary Domain شامل چندین حالت چند نفره آنلاین تا حداکثر ۱۰ بازیکن و پنج کلاس پخش است که می توانید در این حالت ها استفاده کنید.

  دانلود ترینر Binary Domain

  در پشت پرده بازی ، گرم شدن کره زمین باعث جاری شدن سیل در سراسر جهان شده است و بخش اعظمی از جهان را غیرقابل سکونت کرده است. این امر دولت ها را وادار كرد تا با استفاده از شهرهای ویران شده به عنوان پایه ، شهرهای جدیدی را در بالای خط آب احداث كنند. از آنجا که بسیاری از جمعیت جهان از دنیا رفته بودند ، از روبات ها به عنوان نیروی اصلی کار استفاده می شد. یک شرکت مستقر در آمریکا به نام برگن اکثریت بسیار بزرگی از صنایع روباتیک جهان را کنترل می کرد و باعث می شد آمریکا بسیار قدرتمندتر شود. یک شرکت ژاپنی به نام Amada سعی کرد از برگن بخاطر دزدی فناوری خود در یک پرونده اختراع ثبت اختراع شکایت کند. با وجود این واقعیت که Amada اولین شرکت روباتیک بود که اولین ربات انسان نما را ایجاد کرد ، این دادخواست ناکام ماند ، از آنجا که برگن دارای نفوذ زیادی بود ، این نتیجه باعث شد که برگن ۹۵ درصد از بازار روباتیک را کنترل کند. نگرانی های اقتصادی جهان منجر به ایجاد “کنوانسیون ژنو جدید” ، مجموعه جدیدی از قوانین بین المللی می شود. یکی از بندهای ذکر شده ، بند ۲۱ ، تحقیق در مورد روبات هایی را که می توانند برای انسانها عبور کنند ، تحت عنوان “کودکان توخالی” در بازی ممنوع اعلام کرد. اکثر کشورهای جهان موافقت کردند که کنوانسیون را به تصویب برساند. سازمانی به نام انجمن بین المللی فناوری رباتیک (IRTA) یک کارگروه جهانی با نام مستعار “خدمه زنگ” ایجاد کرد تا با تخلفات این کنوانسیون مقابله کند.

  دانلود ترینر Binary Domain

  ترینر Binary Domain همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Binary Domain ، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید: Super Health، Mega Credits، Infinite Energy، Infinite Ammo، No Reload، Super Accuracy، Rapid Fire، Super Speed، Instant / Rapid Energy، One Hit Kill ، Teleporter. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.0.1 (Steam) (بروزرسانی ۲) از بازی Binary Domain است.

  جهت دانلود ترینر  Binary Domain از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر