ترینر Bioshock Infinite – Burial at Sea

  ترینر Bioshock Infinite – Burial at Sea : بیوشاک بی نهایت – تدفین در مربی دریا. Burial at Sea – Episode 1 قسمت اول محتوای قابل بارگیری داستانی از BioShock Infinite است که در تاریخ ۱۲ نوامبر با قیمت ۱۵٫۰۰ دلار در Playstation 3 ، Xbox 360 ، Windows PC و OSX منتشر می شود. همچنین برای خریداران Season Pass نیز رایگان خواهد بود. این DLC این بازیکن را در نقش بوکر دی ویت در داستان جدید قرار می دهد ، درست قبل از سقوط آن در شهر Rapture اتفاق می افتد. این DLC شامل شهر Rapture با مکانیک بازی و بازی Unreal Engine 3 است که برای BioShock Infinite از ابتدا بازسازی شده است. این شامل سلاح های جدید ، Plasmids جدید (جایگزین Vigors) ، Gear جدید و اشک است.مانند BioShock Infinite ، Burial at Sea یک تیرانداز اول شخص با عناصر نقش آفرینی است. استفاده از مخلوطی از فضاهای محدود Rapture در BioShock و BioShock 2 با محیطی گسترده از کلمبیا از BioShock Infinite باعث ایجاد چالشهای پویاتر جنگی می شود. با بازگشت از BioShock و BioShock 2 ، بازیکن ممکن است بیش از دو اسلحه را به طور همزمان حمل کند ، [۲] و می تواند سلاح و مهمات دیگری را نیز از دشمنان شکست خورده یا از مکانهای تصادفی در اطراف شهر جمع کند. [

  دانلود ترینر Bioshock Infinite – Burial at Sea

  نیمه اول قسمت اول بیشتر روی کاوش در مورد Rapture و داستان آن تمرکز دارد ، در حالی که نیمه دوم بیشتر به مکانیک های جنگی نزدیک به بازی اول BioShock می پردازد ، با منابع کمیاب و فضاهای تنگتر درمقابل مناطق بزرگتر و باز بی نهایت. .

  دانلود ترینر Bioshock Infinite – Burial at Sea

  مربی بازی Bioshock Infinite – دفن در دریا ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید: مهمات نامحدود ، بدون بارگیری ، سلامتی نامحدود ، Shield Unlimited ، ۱ ضربه مهارت ، مانا نامحدود ، پرش فوق العاده. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.23.63123 از بازی Bioshock Infinite – Burial at Sea است.

  جهت دانلود ترینر از باکس های دانلود استفاده کنید

   

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر