دانلود ترینر Blackguards 2 :  خواهد بود که بر روی نبردهای استراتژیک مبتنی بر نوبت با گروهی از ترسوها به عنوان ضدقهرمانان متمرکز است. برخی از معروف ترین Blackguards از بازی اول دوباره بخشی از تیم خواهند بود – متأسفانه ، از آن زمان زندگی آنها خوب پیش نرفت. به عنوان مثال کوتوله نوریوم ، به عنوان یک گلادیاتور موفق و شکست دهنده نود انبوه ، بر شهرت خود استوار است. او محبوبیت خود را برای مشاغل سایه دار و مهمانی های بیش از حد مورد استفاده قرار داد و کاملاً با مشکل روبرو شد – شرایط خیلی خوبی برای نبردها نبود ، بنابراین او تبر خود را آویزان کرد و باند کهنه خود را کنار زد ، تا زمانی که هیچ سودی به دست نیاورد.

  دانلود ترینر Blackguards 2

  جادوگر زوربانان حتی کمتر خوش شانس بود: معشوقه او می توانست برده سابق را ردیابی کند ، که توانست از بندگی خود فرار کند. او او را برای یک قطعه مس نمادین در بازار برده ها قلاب کرد ، فانی کرد و فروخت. از طرف دیگر ، تكات دوباره در میان مردم جنگل است و بازیهای گلادیاتوری خود را ترتیب می دهد ، و به انسانها اجازه می دهد همانطور كه ​​وی مجبور شده است برای سرنوشت خود بجنگند. او معتقد است بعد از اینکه نود هوردس را شکست داد ، هیچ چالشی باقی نمانده و از فرستادن دیگران به مرگ آنها کسل می شود. با این وجود ، به نظر می رسد شهرت شکست دهنده نود انبوه همیشه جاودانه است – حداقل برای سه بازمانده ، زیرا همه دیگران پایان خود را پیدا کرده اند. Cassia ، شخصیت اصلی Blackguards 2 ، به دنبال آنها است: تنها هدف Cassia این است که از تخت سلطنتی کوسه به هر قیمتی حکمرانی کند ، حتی اگر فقط برای یک روز باشد. در بلک گاردها مبارزان و قدرتی را که برای برنامه های خود لازم دارند ، می بیند ، حتی اگر سایه ای از جلال پیشین آنها باشد: نعریم چاق و تنبل شد ، اما حیله گر نیز شد. زوربانان اعتماد به نفس خود را از دست داد و به نظر می رسد تاكات غریزه قاتل خود را از دست داده است.

  دانلود ترینر Blackguards 2

  ترینر Blackguards 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Blackguards 2 ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید: Infinite Health ، Infinite Astral Energy ، Infinite Endurance، Infinite AP، Max Damage، Max Defence، Max Speed، Infinite Gold، Max Astral Energy Regeneration، Max استقامت بازسازی
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی (v1.0.7659.2) بازی است!

  جهت دانلود ترینر  Blackguards 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر