دانلود ترینر Blackguards

  دانلود ترینر Blackguards :  یک بازی ویدیوی تاکتیکی مبتنی بر نوبه خود برای مایکروسافت ویندوز و سیستم عامل مک است. این توسط توسعه بازی آلمانی Daedalic Entertainment، سازندگان بازی های ماجراجویی مانند The Whispered World، و توسط EuroVideo توزیع شده است. این بر اساس پیشرو در آلمان قلم و کاغذ نقش بازی بازی چشم تاریک است. بازیکن نقش یک قاتل محکوم را بازی می کند که باید از کمک یک تیم بیش از شخصیت های مشکوک برای نجات جهان از تهدید تیره استفاده کند.

  دانلود ترینر Blackguards

  از طریق این تعقیب وحشی در سراسر جنوب Aventuria، جهان از تاریکی، بیشتر برای مبارزه با موجودات ظالمان وجود دارد. فصل به فصل شما یک داستان پر از فریب و پیچ و خم تعجب روبرو می شوند. زمان و زمان دوباره، قطب اخلاقی بازیکن مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. یک نفر Blackguards را شکست نمی دهد بدون اینکه دست های خود را کثیف کند. اما وقتی که زندگی و مرگ در دست بازیکن باشد، تا چه حد آنها به هدف خود می رسند؟

  دانلود ترینر Blackguards

  ترینر Blackguards همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Blackguards، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی شخصیت بی نهایت، Mana Instant Character، Infinite AP، Ducats Infinite، اضافه کردن Thalers نقره ای، اضافه کردن Farthings، گزینه های سفارشی تنظیمات آمار بازی.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی (بخار v-Update 1) بازی Blackguards است.

  جهت دانلود ترینر  Blackguards از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر