Insectville یک جامعه گرم و جذاب در اواسط غرب بود، یکی از کسانی است که درهای باز را در شب باز نگه می دارد و همه از جامعه کوچک همه می دانند. شما برای توصیف آن به عنوان “خیلی شیرین که باعث استفراغ شدید، سفید کننده می نوشید و به معنای واقعی کلمه به شما سرطان داد”. پس از ۴ تورهای رزمی (رادیو اپراتور، -۱ تأیید کشته شد) رفتن به خانه آسان نبود – شما می دانستید روز عید فصح می آید، این فقط زمانی بود. با وجود تمام نقصهای شما، با خوشحالی به عنوان شما بودید، جامعه با دستان شما را بازداشت کرد، زندگی خود را یک بار دیگر آغاز کردید، همسر، بچه ها و باربیکیوها. با داشتن زندگی شاد و سرگردان کمی تردید نکردید، شما در یک پایه نگه داشتن یک اسلحه مهمات و اسلحه را نگه دارید.

  دانلود ترینر Blood Feed

  یکشنبه شب با دوستان خود در دریای سابق خود، پرتاب قوطی بر روی چمن همسایه خود را، او را به قطعه سطل زباله، او را خارج از خانه، دادن به او تجربه آبشار رایگان – شما همه خنده صادقانه – این فقط نمی تواند برای همیشه لطفا برای. و بالاخره، آن آمد. هنگامی که شما به طور ناگهانی در اواسط روز بیدار شدید، متوجه شدید که شما تنها هستی، به معنای واقعی کلمه کل شهر خالی است. به عنوان یک سرباز با تجربه، شما سوسک پرطرفدار را با نگاهی به آنچه که می توانید قسم می خورید، می بینید، “لبخند روی صورتش”. شما به خانه خود به طور مستقیم به زیرزمین سرازیر شدید، برای تمام عمر خود آماده کرده اید. زمان آن رسیده است. خوراک خون – رمز و راز Insectville تیرانداز FPS عمیق و بی فکر است، که در آن شما، از طریق امواج اشکالات، حشرات و انبوهی از چیزهای منحرف ترین است که تا به حال در سراسر زمین roamed زمین، نیاز به تجزیه و تحلیل از دست دادن اسرار آمیز کل شهر، از جمله خود خانواده. انواع دشمن چندگانه، از جمله کارفرمایان مختلف، در اولین نگاه شما را پرت می کند و ساکت می کند و برای زندگی شما اجرا می شود.

  دانلود ترینر Blood Feed

  ترینر Blood Feed همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Blood Feed، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: Infinite Health، Infinite Ammo، No Reload، Easy Kill استفاده کنید.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (Dodge) از بازی است!

  جهت دانلود ترینر  Blood Feed از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر