Knights Blood RPG اکشن است که پس از درگیری “پیرمرد بین خون آشام ها و انسان ها” به وجود می آید که به جنگ باز می گردد. این ترکیب جنگ های دیدنی با عناصر RPG – در تک پخش و یا همکاری. Knights Blood توسط استودیوی آلمانی Deck 13 ساخته شده است که برای بازی های شگفت انگیز و جذاب مانند Ventica، Jack Keane و Ank شناخته می شوند.

  دانلود ترینر Blood Knights

  داستان هیجان انگیز Templars و خون آشام ها در مقابل یک نسخه عرفانی قرون وسطی قرار دارد. در یک اقدام ناامید کننده، شکارچی افسانه ای خون آشام، جرمی، مجبور به پیوند خون با خون آشام مرگبار، آلیسا شده است. با هم، دو دشمن آخرین امید برای بازگرداندن تعادل از جهان هستند. دشمنان قبیله ای قوس، اکنون باید با یکدیگر کنار بیایند تا لعنت هایشان را بر آنها تحمیل کنند و در طول مسیر با خطرات متعدد روبرو شوند. حالت چند نفره همکاری برای دو بازیکن شما را قادر می سازد مشکلات را با راه های مختلف از راه های مختلف حل کنید. داستان های جالب و جذاب در رابطه با داستان ها، داستان را حفظ می کنند و محیط فشرده و پر هیجان را حفظ می کنند!

  دانلود ترینر Blood Knights

  ترینر Blood Knights همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی ماجراجویی Action Blood Knights، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: نارنجک نامحدود، بهداشت نامحدود، یک ضربه کشتن، پول نامحدود، سطح سریع تر. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Blood Knights است.

  جهت دانلود ترینر  Blood Knights از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر