“The Bloody Spell” یک بازی نقشآفرینی در هنرهای رزمی است. هسته این بازی نبرد گرا است، و آن را ترکیبی از بسیاری از عناصر مبارزه و سیستم. ده سال پیش، ی یین و خواهرش لی به هنر فرایندهای رزمی تحت فرمان ونفا رفتند. از آن زمان، آنها دور از دنیای پیچیده انسان بوده اند. سال ها بعد، سازمان اسرار آمیز که ادعا می کرد که لژیون خالی است به فرقه حمله کرد، و سپس جهان در هرج و مرج بود، و برادران و خواهران در جهان آشفته بازسازی شدند خواهرانی که وابسته به یکدیگر هستند، گروگان گرفته می شوند و شاگردان به صورت یک به یک کشته می شوند … در لحظه ای که جادوگر خونخوار باز می شود، یجین که خود را می داند، آیا می تواند تعهد خود را به همه انجام دهد؟ و آخرین کسی که قادر به کمک به ساختمان است، برای نجات جهان ویران شده؟


  مربی خون آشام

  برجسته طراحی سطح، شکل ترکیبی تصادفی است، یعنی صحنه، هیولا، تجهیزات و پیکربندی پروکسی که پخش کننده بعد از مرگ از قبل متفاوت است، به طوری که بازی ویژگی های متنوعی را به وجود می آورد، افزایش متغیرهای سطح و بازی سرگرم کننده است. سیستم “جادوی خونین” این است که Yejin با استفاده از مهارت های ویژه در لعنت کردن روح شیطانی بدن برای رسیدن به اثرات مختلف مانند پیاده روی خشن، زمان گلوله ای، شکستن انفجار، اعدام ترور، ضد حمله و بازگشت خون و غیره، نیروی حمله شخصیت و مبارزه کمکی. و برای ساده سازی نبرد، به ویژگی های شخصیت و سلاح اضافه می شود، و برخی حتی در تعیین نبرد نقش مهمی دارند.

  طوفان خونین

  دانلود ترینر Bloody Spell :
  مربی برای بازی Bloody Spell، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی نامحدود، آسیب نادیده نادیده گرفتن، حداکثر اندازه گیری خون، مهارت سلاح های بی انتها، گرفتن همه Ambers، سوپر سرعت، یک ضربه کشتن. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (Early Access) از بازی Bloody Spell است.

   

  جهت دانلود ترینر Bloody Spell از باکس دانلود زیر استفاده کنید

  راهنما

  جهت استفاده از ترینر ها باید اول فایل ها رو دانلود کنید به سلیقه هر کدوم رو دوست دارید دانلود کنید و بعد از دانلود از زیپ خارج کنید و اول برنامه هایی که داخل زیپ ها هستن و خارج شدن رو اجرا کنید و بعد از اجرای برنامه بعد گیم را اجرا کنید و سعی کنید با استفاده از راست کلیک کردن روی ترینر Run as administrator را کلیک کنید و بعد از آوردن پیغام بله و خیر (yes no ) گزینه بله یا (yes) رو بزنید و برنامه اجرا می شود و بعد گیم را اجرا کنید و از ترینر هایی که قرار دادیم استفاده کنید و لذت بازی نامحدود رو ببرید .

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر