دانلود ترینر Blur

    دانلود ترینر Blur : در حالت شغلی تار، بازیکن با نویسه‌های بیشماری مواجه خواهد شد و تعداد زیادی ماشین دارای مجوز از Dodge گرفته تا Lotus Exiges و ون نصب‌شده با یک موتور F۱، تمام آن‌ها مدل‌سازی آسیب کامل و ویژگی‌های جداگانه‌ای از قبیل تسریع، سرعت، دریفت، گریپ و ثبات دارند. برخی مدل‌های خاص خودرو توسط خودشان طراحی شده‌اند. اگرچه این راه‌ها در محیط‌های واقعی مانند کانال‌های رودخانه لوس انجلس و چندین بخش از لندن نیز مورد توجه واقع شده‌اند. بسته به شخصیت (های)، بازیکنان در مسابقات تیمی با آن‌ها رقابت می‌کنند، آن‌ها سبک مسابقه، تنظیمات قدرت، انواع بازی، محل‌ها و خودروها خواهند داشت. وقتی بازیکن به جایگاه خود در مسابقات رسید، stunts را انجام می‌دهد و به روش‌های خاص از قدرت استفاده می‌کند، آن‌ها نقاط طرفدار را به دست خواهند آورد. این نکات به بازیکن در پیشرفت شغلی کمک می‌کند، خودروها و قطعات بیشتری را خریداری می‌کند و طرفداران بیشتری برای پایه کاربر به دست می‌آورد. هم چنین در طول حرفه، بازیکنان با شمایل طرفدار در امتداد مسیر برخورد خواهند کرد. رانندگی از طریق اینها باعث ایجاد چالش‌های کوتاه‌مدت خواهد شد (به عنوان مثال عکاسی از یک ماشین دیگر با یک سلاح خاص، یا اجرای یک حرکت طولانی)، که به بازیکن با افزایش نقاط پنکه پاداش می‌دهد. در طول حالت شغلی، هر چالش، یک رئیس نهایی را نشان می‌دهد، که زمانی شکست خورد که دسترسی به mods خاص خود را به دست خواهد آورد (mods به روزرسانی می‌شود که عملکرد افزایش‌یافته را به استاندارد استاندارد (مانند پوشش titanium خان)و ماشین‌های سفارشی می‌دهد. در آخرین مبارزه رئیس، روسا برای مسابقه نهایی با هم ملاقات می‌کنند.

    دانلود ترینر Blur

    بازی را می توان با چهار بازیکن در صفحه اسپلیت انجام داد و بازی را می توان برای حداکثر ۲۰ بازیکن در اینترنت، یا روی LAN در PC، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ انجام داد. در یک بازی سفارشی، گزینه‌ها می‌توانند قبل از هر مسابقه‌ای که چیدمان های قدرت، کلاس‌های ماشین، تعداد of و مسیر مسابقه را مشخص می‌کنند، تنظیم شوند. نوع مسابقه به نام “تور جهانی” در اصل یک گزینه بازی سریع برای بازیکنان است که می‌خواهند به مسابقه بروند. در اینجا، به هر بازیکن یک ماشین تصادفی داده می‌شود و به یک سری از دوره‌ها با استاندارد ruleset استاندارد تبدیل می‌شود. Multiplayer همچنین حالت “تیم ریسینگ” را ارائه می‌دهد. دو تیم (آلفا & امگا)می‌توانند خودشان را به طور عمومی یا خصوصی سر کار بگذارند. در طول مسابقات هر بازیکن نقاط جمع شونده خود را جمع می‌کند. در حالی که در مسابقات تیمی، powerups به جز شوک، اعضای تیم خود را تحت‌تاثیر قرار نخواهد داد. بازیکنان می‌توانند یک چالش مسابقه را به یک دوست آنلاین ارسال کنند.

    دانلود ترینر Blur

    اگر بازیکن دوم زمانی را شکست دهد، آن‌ها می‌توانند چالش به روز رسانی شده را به عقب بفرستند. این چالش‌ها به عقب و جلو می‌روند تا اینکه یک نفر تصدیق می‌کند. بازیکنان همچنین می‌توانند از دکمه Share استفاده کنند و achievements خود را به تویی‌تر و فیس بوک ارسال کنند.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر