دانلود ترینر Borderlands 2 :  یک بازی ویدیویی تیرانداز با نقش اول شخص است که توسط Gearbox Software تهیه و توسط ۲K Games منتشر شده است. این دنباله Borderlands در سال ۲۰۰۹ است و برای سیستم عامل های Microsoft Windows، PlayStation 3، Xbox 360 و OS X منتشر شد. همانطور که در اولین بازی ، بازیکنان Borderlands 2 به عنوان یکی از چهار جستجوگر گنج ، “شکارچیان خرک” ، روی سیاره پاندورا ، یک کمپین متشکل از ماموریتهای مرکزی و ماموریتهای جانبی اختیاری را انجام می دهند. ویژگی های اصلی گیم پلی بازی اصلی ، مانند گیم پلی مبارزات انتخاباتی مشارکتی آنلاین. غارت به طور تصادفی مانند اسلحه و سپر تولید می شود. و عناصر شخصیت سازی که معمولاً در بازی های ویدیویی نقش آفرینی دیده می شوند ، در Borderlands 2. یافت می شود. این بازی در ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۲ به تحسین منتقدان منتشر شد. محتوای قابل دانلود برای این بازی نیز منتشر شده است. نسخه پلی استیشن ویتا تایید شده است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و توسط Iron Galaxy Studios با همکاریترینر  Gearbox ساخته شده است.

  دانلود ترینر Borderlands 2

  Borderlands 2 داستان چهار شکارچی جدید Vault را دنبال می کند ، در حالی که آنها برای آزاد کردن پاندورا از چنگال Handsome Jack ، مدیر عامل درخشان ، کاریزماتیک و کاملاً نفرت انگیز شرکت Hyperion می جنگند. بازیکنان در سراسر پاندورا می جنگند تا جلوی بیدار کردن شر شر باستان که فقط به عنوان “جنگجو” شناخته می شود ، متوقف شوند. تلاش آنها باعث می شود تا با بازی های قدیمی از چهره های آشنا ارتباط برقرار کنند – برجسته ترین آنها ، چهار Vault Hunters: رولند ، لیلیث ، آجر و مردخای. آنها به همراه برخی از شخصیت های کاملاً جدید به بازیکنان کمک می کنند تا جک را شکست دهند ، جنگجو را نابود کنند و پاندورا را نجات دهند.

  دانلود ترینر Borderlands 2

  ترینر Borderlands 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Borderlands 2 ، می توانید از آن برای فعال کردن این تقلب های اساسی استفاده کنید: سلامتی نامحدود ، زره نامحدود ، مهمات نامحدود ، مواد منفجره نامحدود ، بارگیری مجدد اسلحه ، تجربه نامحدود ، نقاط مهارت ، نامحدود بد نامناسب ، حداکثر دقت ، عدم استفاده مجدد ، سریع آتش ، بدون مهارت در سرمازدگی ، یک ضربه کشتار ، اضافه کردن پول نقد ، تنظیم مجدد مهارت ها ، سرعت فوق العاده ، پرش فوق العاده ، یخ زدن دشمنان ، امتیاز مهارت های انجماد ، یخ زدن علائم badass ، ارییدیوم نامحدود ، آمار پاداش حداکثر ، حذف آمار جایزه ، حداکثر فضای موجودی ، طلای نامحدود کلیدها
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی بازی Borderlands 2 نسخه (بخار v-Update 1.7.0 – نوامبر ۲۰۱۵) است.

  جهت دانلود ترینر  Borderlands 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر