دانلود ترینر Borderlands: The Pre-Sequel

  دانلود ترینر Borderlands: The Pre-Sequel : یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط ۲K استرالیا ساخته شده و با کمک نرم افزار Gearbox و توسط ۲K Games منتشر شده است. این سومین بازی در سریال Borderlands است که به عنوان یک interquel بین اصلی Borderlands منتشر شده در سال ۲۰۰۹ و دنباله آن در سال Borderlands 2. در سال ۱۴ برای مایکروسافت ویندوز ، OS X ، Linux / Steam OS ، پلی استیشن ۳ و Xbox 360 منتشر شد. اکتبر ۲۰۱۴٫ وجود شایعه بازی برای اولین بار در ۷ آوریل ۲۰۱۴ گزارش شد ، و دو روز بعد در تاریخ ۹ آوریل ۲۰۱۴ رسماً اعلام شد. به همین ترتیب با عناوین قبلی Borderlands ، بازی گیم پلی FPS را با مکانیک های رایج برای بازی های ویدیویی نقش آفرینی می کند. (مانند کارها ، ایجاد شخصیت و ایجاد “غارت” به طور تصادفی) و گیم پلی کمپین چند نفره مشترک. داستان فیلم The Pre-Sequel روی چهار شخصیت قابل پخش است که همه آنها NPC یا دشمن در بازی های قبلی Borderlands بودند ، و به عنوان henchmen برای Handsome Jack ، آنتاگونیست Borderlands 2. کار می کردند. فرار و تصرف پایگاه شرکت Hyperion در Elpis ماه پاندورا. این بازی بر روی موتور و گیم پلی بازی Borderlands 2 گسترش یافته و مکانیک های گیم پلی جدیدی را معرفی می کند ، از جمله محیط هایی با وزن کم ، سلاح های یخ زده و مخازن اکسیژن که برای حرکت در محیط ها و انجام حملات ویژه استفاده می شود.

  دانلود ترینر Borderlands: The Pre-Sequel

  Pre-Sequel با نظرات مثبتی همراه است. این بازی ضمن تمجید از ویژگی های گیم پلی جدید خود ، حفظ طنز علائم تجاری از ورودی های قبلی در سری Borderlands ، و برای جذاب شدن طرفداران طولانی مدت این حق رای دادن ، این بازی توسط برخی به عنوان یک بسته توسعه برای Borderlands 2 مشخص شده بود که بسیاری را ارائه نمی داد. انحراف قابل توجه از مکانیک اصلی سلف خود. وارد جهان Borderlands شوید و از طریق یک ماجراجویی کاملاً جدید که شما را به سمت ماه پاندورا در Borderlands: The Pre-Sequel شلیک می کند ، غارت نکنید. داستان پشت شرور Borderlands 2 ، جک خوش تیپ و ظهور قدرت او را کشف کنید. Pre-Sequel که در بین مکانهای اصلی Borderlands و Borderlands 2 قرار دارد ، گیم پلی کاملاً جدیدی را به شما ارائه می دهد که شامل ترکیب ژانرهای ترکیبی Shooter و مکانیک RPG است که بازیکنان به آن عشق ورزیده اند. با هر پرش جاذبه کم در هوا شناور شوید و در حالی که دشمنان را با استفاده از سلاح های جدید یخ و لیزر از پایین به پایین می کشید ، از هوا دور کنید. با وسایل نقلیه جدیدی منظره قمری را بکشید و سطح بیشتری از ضرب وشتم مخرب را کشف کنید.

  دانلود ترینر Borderlands: The Pre-Sequel

  ترینر Borderlands: The Pre-Sequel همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Borderlands: The Pre-Sequel !، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Shield، Infinite Ammo / No بارگیری مجدد ، نارنجک های بی نهایت ، تنظیم پول ، تنظیم اریدیم ، تنظیم امتیاز مهارت ، سطح بازیکن ، اضافه کردن شکاف های موجودی ، سرعت فوق العاده ، پرش فوق العاده ، زمان گلوله ، teleport ، اکسیژن بی نهایت ، جهان یخ ، مخفی / نامرئی ، قفسه سینه طلایی ، فوق العاده سریع ، فوق العاده آسیب. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.3 / v1.0.97118.97118 (Steam) بازی Borderlands: The Pre-Sequel !

  جهت دانلود ترینر  Borderlands: The Pre-Sequel از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر