“حافظه روشن” یک بازی تیراندازی اول شخص است، بازیکنان می توانند سبک های مختلف توانایی های خاص را کنترل کنند و مجموعه ای از combos زرق و برق دار با ترکیبی از مهارت ها را ایجاد کنند. این یک داستان ماجراجویی از Shelia از سازمان تحقیقات علوم طبیعی (SRO) می گوید. سال ۲۰۲۰، SRO یک ماده را در یک شمشیر باستانی کشف کرد که می تواند موجودات مرده را در هنگام تحقیق درباره جرم و جنایت های فرهنگی یادآوری کند. سازمان های نظامی سوم شخص (SAI) به مؤسسه تحقیقاتی SRO نفوذ کردند و تلاش کردند مواد را بدست آورند. آنها مختصات فرستنده را به لبه قطب شمال تغییر دادند، جایی که آنها زمین آسمان را کشف کردند که شمار زیادی از موجودات باستانی وجود دارد. SRO باید توطئه SAI را متوقف کند و حقیقت را بیابد.


  حافظه روشن: قسمت ۱ مربی

  سازنده Zeng Xiancheng در حال کار بر روی آن است برای مدتی، اما با توجه به داشتن یک کار تمام وقت، آنها قادر به تمام کردن تمام وقت نیست، از این رو انتشار اولیه دسترسی. پیدا کردن موفقیت در Steam به آنها اجازه خواهد داد تا تمام وقت بازی را انجام دهند. بازی مطمئنا به نظر می رسد برخی از عناصر Titanfall را قرض بگیرد، مانند طرح UI و HUD. خارج از آن، به نظر می رسد بسیار اصلی است، به خصوص که مبارزه به طور خاص است. شما قادر به انجام تیراندازی شمشیر در بین تیراندازی ها هستید، و حتی یک تسمه به شما می دهد تا شما را به سمت دشمنان بکشاند.

  حافظه روشن: قسمت ۱ Walkthrough

  دانلود ترینر Bright Memory: Episode 1 :
  مربی بازی حافظه روشن: قسمت ۱، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامتی بی نهایت، مهمات بی نهایت، بدون بارگذاری مجدد، فوق العاده سرعت، حرکت آهسته است. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی حافظه روشن: قسمت ۱ است.

  جهت دانلود ترینر Bright Memory: Episode 1 از باکس دانلود زیر استفاده کنید

   

  راهنما

  جهت استفاده از ترینر ها باید اول فایل ها رو دانلود کنید به سلیقه هر کدوم رو دوست دارید دانلود کنید و بعد از دانلود از زیپ خارج کنید و اول برنامه هایی که داخل زیپ ها هستن و خارج شدن رو اجرا کنید و بعد از اجرای برنامه بعد گیم را اجرا کنید و سعی کنید با استفاده از راست کلیک کردن روی ترینر Run as administrator را کلیک کنید و بعد از آوردن پیغام بله و خیر (yes no ) گزینه بله یا (yes) رو بزنید و برنامه اجرا می شود و بعد گیم را اجرا کنید و از ترینر هایی که قرار دادیم استفاده کنید و لذت بازی نامحدود رو ببرید .

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر