Call of Duty: Black Ops II یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط Treyarch توسعه داده شده و توسط Activision (Square Enix for Japan) منتشر شده است. این در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۱۲ برای PlayStation 3، Xbox 360 و مایکروسافت ویندوز منتشر شد و در تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی، ۳۰ نوامبر ۲۰۱۲ در اروپا و استرالیا برای Wii U منتشر شد. Square-Enix این بازی را برای ژاپن عرضه کرد بازار در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۲ به عنوان یک نسخه فرعی. نسخه ژاپنی صدای صدا به طور جداگانه در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۲ منتشر شد. انتشار ژاپنی از پورت Wii U تنها نسخه دوبعدی است زیرا کنسول در ماه نوامبر در ژاپن در دسترس نبود.

  دانلود ترینر Call of Duty – Black Ops 2

  Black Ops II بازی نهم در حق رای دادن بازی های ویدئویی Call of Duty و عاقبت بازی Call of Duty: Black Ops 2010 است. این بازی در ۱۶۰۰۰ فروشگاه در سراسر جهان در نیمه شب در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۱۲ راه اندازی شد. Black Ops II اولین بازی در فرانشیز Call of Duty است که از تکنولوژی جنگ آینده پشتیبانی می کند و اولین داستان های شاخه ای را که توسط بازیکن انتخاب می شود، ارائه می دهد. این همچنین یک گزینه نمایش ۳D ارائه می دهد. بازی متناظر Call of Duty: Black Ops: Declassified، به طور همزمان بر روی PlayStation Vita منتشر شد. در عرض ۲۴ ساعت پس از فروش، این بازی بیش از ۵۰۰ میلیون دلار به فروش میرسد، با شکستن Modern Warfare 3 2011، برای تبدیل شدن به بزرگترین برنامه سرگرمی تمام وقت. [۱۱] این شرکت در ماه نوامبر سال ۲۰۱۲ در ایالات متحده آمریکا نسخه ۷٫۵ میلیون نسخه را به فروش رساند، و این باعث شد که این رقم در ماه جولای به بالاترین میزان برسد. این بازی اولین سری است که عناصر مهمی از گیم پلی غیر خطی را به خود اختصاص داده است، از جمله پایان های متعدد.د

  دانلود ترینر Call of Duty – Black Ops 2

  ترینر Call of Duty – Black Ops 2  همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Call of Duty – Black Ops 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Unlimited Ammo، No Reload، Grenades نامحدود. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.3 از بازی است.

  جهت دانلود ترینر  Call of Duty – Black Ops 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر