Call of Duty: Ghosts یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط Infinity Ward ساخته شده و توسط Activision منتشر شده است. این بخش اصلی دهمین سری سری Call of Duty است و ششمین قسمت توسط Infinity Ward توسعه داده شده است. این بازی برای مایکروسافت ویندوز، پلیاستیشن ۳، Wii U و ایکس باکس ۳۶۰ در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۱۳ منتشر شد. Ghosts همچنین اولین بازی Call of Duty در PlayStation 4 و Xbox One خواهد بود که به عنوان عنوان برای هر دو کنسول در تاریخ ۱۵ نوامبر عرضه خواهد شد. ، ۲۰۱۳ (۲۰۱۳ نوامبر ۲۹ در اروپا) و در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۳ به ترتیب. Call of Duty: Ghosts در یک جدول زمانی جایگزین قرار دارد که به دنبال تخریب هسته ای خاورمیانه است.

  دانلود ترینر Call of Duty: Ghosts

  کشورهای تولید کننده نفت آمریكای جنوبی فدراسیون را در واكنش به بحران اقتصادی جهانی ایجاد می كنند و به سرعت به ابرقدرت جهانی تبدیل می شوند كه به سرعت حمله به آمریكای مرکزی و كارائیب را تسخیر می كنند. این فدراسیون ایستگاه فضایی کنترل کننده ای از طرح دفاع دفاعی (ODIN) را [۱۰]، یک ابرواپیمای مداری که از بمباران جنبشی استفاده می کند، را از بین می برد و از آن برای از بین بردن چندین شهر در جنوب غربی ایالات متحده استفاده می کند. فضانوردان باقی مانده آمریکایی خود را به ایستگاه فضایی خود تخریب می کنند و از دیگر ماهواره های ODIN جلوگیری می کنند که بارهای بیشتری را در داخل کشور بگذارند. الیاس و جوان لوگان و دیوید بطور انحصاری از تخریب سان دیگو کالیفرنیا فرار می کنند. تا سال ۲۰۲۳، ایالات متحده با فدراسیون مبارزه کرده است که در کنار جبهه ای که از شهرهای تخریب شده تشکیل شده است. لوگان و دیوید به عنوان اعضای ارواح به پدر خود پیوسته اند، بخشی از تلاش های گسترده تر توسط ارتش ایالات متحده برای راندن فدراسیون خارج از ایالات متحده و پایان دادن به جنگ یک بار و برای همه.

  دانلود ترینر Call of Duty: Ghosts

  ترینر Call of Duty: Ghosts همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی تیرانداز Call of Duty: Ghosts، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: زندگی نامحدود، Rapid Fire، گلوله های نامحدود، بدون بارگذاری، نارنجک بی نهایت، فوق العاده دقیق، بدون سر و صدا، سوپر پرش، یک ضربه کشتن، شات سریع، Teleport، Super Speed، تنفس نامحدود. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی است
  ۱٫۰ (Build 749678 – به روز رسانی ۲۱ ۲۳٫۰۷٫۲۰۱۷) از بازی Call of Duty: Ghosts.

  جهت دانلود ترینر  Call of Duty: Ghosts از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر