Call of Duty: Infinite Warfare یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط Infinity Ward ساخته شده و توسط Activision منتشر شده است. این سیزدهمین قسمت اولیه سری Call of Duty است و برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۶ منتشر شد. توسعه ی جنگ بی نهایت در طول ۲۰۱۴ آغاز شد. این اولین عنوان Infinity Ward در سه گروه جدید است چرخه توسعه سالانه برای سری Call of Duty. کمپین بازی درمورد نبرد برای سیستم خورشیدی متمرکز است، که جبهه دفاع از پیمان (SDF)، یک نیروی خصمانه که از آنتاگونیست های اصلی است، تلاش می کند تا از آن عبور کند. این بازیکن کنترل کاپیتان نیک ریس از Air Recon (SRAR) ویژه مبارزه با هوا را می گیرد. آنها جنگنده خود را تبدیل به نام “شغال” می کنند، که می توانند به عنوان یک دنیای مرکزی مرکزی به نام Retribution سفارشی کنند. نسخه های ویژه جنگ بی نهایت همراه با نسخه مجدد Call of Duty 4: Modern Warfare تحت عنوان Modern Warfare Remastered است که توسط Raven Software تهیه شده است. شامل نقشه پاداش ترمینال و زامبی ها در Spaceland Pack، حاوی اسلحه سلاح، کارت تلفنی و پکیج Fate and Fortune می باشد. جنگ بی نهایت ارائه می دهد سه حالت بازی منحصر به فرد: کمپین، چند نفره و زامبی. در کمپین، بازیکنان به عنوان کاپیتان ریس بازی می کنند، یک خلبان تبدیل فرمانده شد، که باید نیروهای ائتلاف باقی مانده را علیه یک دشمن بی رحمانه و متعصب، در حالی که در تلاش برای غلبه بر محیط های مرگبار و شدید فضا، رهبری کند.

  دانلود ترینر Call of Duty: Infinite Warfare

  چند نفره ترکیبی از یک سیستم حرکتی مبتنی بر حرکت مایع، طراحی نقشه تمرکز نقشه، سفارشی سازی عمیق و یک سیستم مبارزه با سیستم عامل با نام تجاری جدید برای ایجاد یک تجربه گیم پلی شدید که در آن هر ثانیه شمارش می شود. جنگنده های جنگی (سیستم های جنگی) سیستم های جنگی نهایی هستند. هر رینگ یک جعبه مبارزه با تاکتیکی است که توسط بازیکن پخش می شود و برای سبک های کاملا متفاوت بازی ساخته شده است. بازیکنان همچنین به یکی از چهار تیم جدید ماموریت جدید ملحق خواهند شد تا کارتهای تلفنی، کارتهای حافظه، نشان ها و سلاح های منحصر به فرد آن تیم را باز کنند. در زامبی ها، به عقب بر گردیم تا با ارواح ۱۹۸۰ در پارک تفریحی با نابودی سوارها، یک بازی عالی و یک کوهنورد غریبه کار کند. در حالی که نوآوری هایی مانند مکانیک تیم جدید، بازی های بعد از زندگی، و سرنوشت و فورچون کارت ها را تجربه می کنید، جنبه هایی از قبیل محبوبیت مانند تخم مرغ های عید پاک، قدرت های قدرت و سلاح های جدید را تجربه کنید.

  دانلود ترینر Call of Duty: Infinite Warfare

  ترینر Call of Duty: Infinite Warfare همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Call of Duty: Infinite Warfare، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، No Reloads / Infinite Grenades، Super Precision، No Recoil، Rapid Fire، Infinite Jetpack Fuel، Super Speed، Bullet Time، ONe Hit Kill. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۷٫۰۴٫۱۱) از بازی Call of Duty: Infinite Warfare است.

  جهت دانلود ترینر  Call of Duty: Infinite Warfare از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر