Call of Duty: WWII یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط Sledgehammer Games طراحی شده و توسط Activision منتشر شده است. این چهاردهمین قسمت اصلی سری Call of Duty است و در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ برای مایکروسافت ویندوز و کنسول های PlayStation 4 و Xbox One منتشر شد. این اولین عنوان در سریال است که در ابتدا در طول جنگ جهانی دوم از Call of Duty: World in War در سال ۲۰۰۸ تنظیم شده است. این بازی در تئاتر اروپا تدوین شده است و در اطراف یک گروه در بخش ۱ پیاده نظام قرار دارد. پس از جنگ آنها در جبهه غربی؛ چند نفره به قسمت های مختلفی که در این مبارزات دیده نمی شود گسترش می یابد. پس از آزادی، این بازی منتقدان منتقدان را مثبت ارزیابی می کرد، و بسیاری از آن ها معتقد بودند که بازگشت به ریشه های جنگ جهانی دوم حق رای دادن است.

  دانلود ترینر Call of Duty: WWII

  Call of Duty® با Call of Duty® به ریشه هایش بازگشته است: WWII یک تجربه نفس گیر است که دوباره جنگ جهانی دوم را برای نسل جدید بازی معرفی می کند. زمین در نرماندی در D-Day و نبرد در سراسر اروپا از طریق مکان های نمادین در جنگ تاریخی برجسته ترین. تجربه کلاسیک Call of Duty مبارزه، اوراق قرضه، و ماهیت بی قید و شرط از جنگ علیه قدرت جهانی است که جهان را به استبداد می برد. Call of Duty®: جنگ جهانی دوم تجربه نسل بعدی نسل دوم جنگ جهانی دوم را در سه حالت مختلف بازی ایجاد می کند: کمپین، چند نفره و همکاری. کمپین بینظیر از تصاویری خیره کننده، بازیکنان را به تئاتر اروپا منتقل می کند، آنها در داستان Call of Duty® همه چیز جدیدی قرار می گیرند که در جنگ های جنگ جهانی دوم شکل می گیرد. چند نفره نشان می دهد بازگشت به اصلی، چکمه در زمین بازی گیم پلی Call of Duty. سلاح های معتبر و اقدام سنتی سلاح و حرکات شما را در یک مجموعه گسترده ای از مکان های مضمون جنگ جهانی دوم غوطه ور می کند. حالت همکاری، یک داستان جدید و اصلی را در تجربه بازی مستقل پر از لحظات غیرمنتظره، پمپاژ آدرنالین، رها می کند.

  دانلود ترینر Call of Duty: WWII

  ترینر Call of Duty: WWII همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Call of Duty: WWII، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، No Reload، Set Medikits، Super Jump، Super Speed، Bullet Time، Slowmotion. Teleporter توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.01 (Steam) بازی Call of Duty: WWII است.

  جهت دانلود ترینر  Call of Duty: WWII از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر