Castlevania: لرد های سایه ۲ یک بازی اکشن ماجراجویی و دنباله ای از بازی ۲۰۱۰، Castlevania: Lords of Shadow است، و ۳۵ قسمت در حق رای دادن Castlevania. این بازی توسط MercurySteam و توسط Konami منتشر شده است. این آخرین سهم MercurySteam در حق رای دادن است. این داستان در هر دو جهان قرون وسطایی و مدرن قرار دارد و به دنبال دراکولا ضعیف است که در تلاش برای شکست دشمن سابق شیطان است. این بازی با بازنگری لردان سایه و آینه سرنوشت آغاز می شود و جزئیات گابریل بلمونت (رابرت کارلی) را به دراکولا و برخورد او با پسرش، ترور (ریچارد مددن)، که او را می کشد و پس از آن احیا می شود، و نوه سیمون . این بازی با شوالیه هایی که به قلعه دراکولا حمله می کنند، مناسب است. او قبل از اینکه با ترور احیا شده، که در حال حاضر به عنوان Alucard شناخته می شود، همه آنها را به سرعت اعزام می کند. دیدار دراکولا در طول عمر خویش برای قرن ها برگزار می شود.

  دانلود ترینر Castlevania: Lords of Shadow 2

  همانطور که در بازی قبلی، بازیکن گابریل Belmont، که در حال حاضر به عنوان دراکولا شناخته می شود، کنترل می کند، زیرا او از طریق یک دنیای آزاد مبارزه می کند. در طول بازي بازي بازي، بازيکن قادر به کنترل دراکولا است، در حالي که هنوز تمام قدرتش و تمام سلاح هاي خود را در اختيار دارد. سلاح اصلی دراکولا Blood Blade است که یک سلاح است که قابل مقایسه با Cross Of Cross از لرد های اصلی سایه است. جایگزینی سیستم جادویی از بازی قبلی، Sword Void و Claws Chaos است. شمشیر Void می تواند سلامت دراکولا را هنگامی که استفاده می شود، در حالی که چنگال چاووس می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شکستن از طریق دفاع از دشمن و ارائه حملات قدرتمند است. حالت داستان در Lords of Shadow 2 اعلام شده است که بسیار دورتر از قبل است. این بازی عمدتا یک جهان باز است که به بازیکن اجازه می دهد که مسیر را انتخاب کند. این بازی همچنین دارای یک دوربین متحرک است، چیزی که در اولین بازی Lords of Shadow موجود نبود.

  دانلود ترینر Castlevania: Lords of Shadow 2

  ترینر Castlevania: Lords of Shadow 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی تیرانداز Castlevania: Lords of Shadow 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی نامحدود، آبی سحر و جادو نامحدود، قرمز سحر و جادو نامحدود، چاقو موارد نامحدود، کشتن آسان، ۸۸۸۸ امتیاز مهارت فعال است. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Castlevania: Lords of Shadow 2 است.

  جهت دانلود ترینر  Castlevania: Lords of Shadow 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

   

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر