Castlevania: Lords of Shadow یک بازی ویدیویی در سری Castlevania است که توسط MercurySteam و Kojima Productions ساخته شده و توسط Konami منتشر شده است. لرد های سایه در اواخر سال ۲۰۱۰ برای ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر شد. پورت مایکروسافت ویندوز در اوت ۲۰۱۳ منتشر شد. Lords of Shadow یک بازی اکشن ماجراجویی در محیط فانتزی تاریک در جنوب اروپا در قرون وسطی است. راه اندازی مجدد به حق رای دادن، داستان تمرکز بر تلاش گابریل Belmont برای شکست یک نیروی بدخواه شناخته شده به عنوان لرد سایه و احیای همسرش. بازیکن کنترل گابریل را در محیط های ۳D به عنوان او با استفاده از مهارت های melee برای شکست دادن دشمنان و حل پازل برای حرکت از طریق بازی است. این بازی در اصل به نام Lords of Shadow با هیچ ارتباطی با سری Castlevania اعلام نشده است.

  دانلود ترینر Castlevania – Lords of Shadow

  این کار به منظور حفظ برنامه های خود برای تغییر اساسی قمر Castlevania به یک راز و جلوگیری از اعلام این بازی از انتشار سریال دیگری، قضاوت Castlevania انجام شد. Hideo Kojima، خالق حق رای دادن Metal Gear، در این عنوان حضور داشت. موسیقی توسط آهنگساز اسپانیایی Óscar Araujo، که برای کار خود در این بازی تحسین شده بود، ساخته شده بود. این بازی به خوبی به فروش می رسید و نظرات مثبت از انتشارات بازی های ویدئویی دریافت کرد. این برای عناصر جدیدی که به حق رای دادن ارائه شده است ستایش شد، اگر چه این موضوع نیز انتقاد بود زیرا ویژگی های بازی های قبلی Castlevania را حفظ نکرد. همانطور که این بازی به عنوان بهترین عنوان franchise بود، Konami درخواست کرد که تیم توسعه تولید عناوین بیشتری را به Lords of Shadow بدهد. این شامل دو عادت با عنوان Castlevania: لرد سایه – آینه سرنوشت و Castlevania: لرد سایه ۲٫

  دانلود ترینر Castlevania – Lords of Shadow

  ترینر Castlevania – Lords of Shadow همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی فانتزی تاریک بازی ماجراجویی Castlevania: Lords of Shadow، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامت نامحدود، سلامتی نامحدود (جایگزین)، قلابهای نامحدود، انرژی بی نهایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2 بازی است.

  جهت دانلود ترینر Castlevania – Lords of Shadow از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر