Child of Light یک بازی ویدئویی بازی نقشآفرینی است که توسط Ubisoft Montreal توسعه داده شده و توسط Ubisoft منتشر شده است. این بازی بازیکنان را در کفش Aurora قرار می دهد، یک کودک به سرقت رفته از خانه اش، که در تلاش برای بازگشت، باید خورشید، ماه و ستاره ها را توسط ملکه شباهت مرموز گرفته شود.

  دانلود ترینر Child of Light

  Aurora با همراهی قابل پخش همراه خود، Igniculus، کرم شب تاب و چندین متحدان غیرمعمول کمک می کند که در این دوران مدرن، داستان تاریک ترین ترس های خود را بروز دهد. در آوریل ۲۰۱۴ این برنامه در مایکروسافت ویندوز، پلیاستیشن ۳، پلیاستیشن ۴، وای، ایکس باکس ۳۶۰ و ایکس باکس یک منتشر شد. توسط UbiArt چارچوب، یک موتور داخلی توسط Ubisoft که قبلا برای Rayman Origins استفاده شده بود و پس از آن Rayman Legends .

  دانلود ترینر Child of Light

  ترینر Child of Light همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی نقش بازی Child of Light، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی نامحدود، مانا نامحدود، نور نامحدود Ugniculus، آیتم های نامحدود، غلبه بر دشمن، فوق العاده پرش، یک ضربه کشتن، X100 Exp، امتیازات نامحدود، آمار سفارشی را تنظیم کنید. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.30640 از بازی Child of Light است.

  جهت دانلود ترینر  Child of Light از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر