شهرها XXL به شما امکان می دهد بزرگترین شهرهای شهر ژانر سازنده شهر را طراحی، ساخت و مدیریت کنید. با موتور بازی بهبود یافته و ارائه یک میزبان از ویژگی های جدید، هیچ محدودیتی برای ثروت و تنوع شهرهایی که تصور می کنید وجود ندارد. به لطف مجموعه ای از بیش از ۱۰۰۰ ساختمان منحصر به فرد، از جمله برخی از معروف ترین نشانه های جهان، ایجاد و به اشتراک گذاشتن شهرت های واقعی عکس ها! در حال حاضر با حمایت Workshop Workshop، محتوا محور به شهرهای XXL می آید و این بزرگترین و شلوغ ترین سازنده شهر در جهان است.

  دانلود ترینر Cities XXL

  طراحی، ساخت و مدیریت شهرهای بزرگ و متنوع جهان در شهرهای XXL. بزرگتر و بهتر از همیشه قبل از یک موتور بازی قدرتمند و رابط کاربری جدید، شهردار شهرداری کلانشهر بسیار گسترده خود شوید. با برنامه ریزی شهری از جمله مکان های خانه، خرده فروشی ها، دفاتر، صنعت و زیرساخت در سراسر ۴۷ سبک معماری و ۱۰۰۰+ ساختمان، خوشبختی از شهرک های شهر خود، فعالیت های اوقات فراغت، نشانه ها، و مدیریت زیست محیطی و آلودگی را مدیریت می کند. با ساختارهای جدید، اما همچنین ساختمان های جدید محیط زیست و ارتقاء از جمله پارک و سواری، نمایندگی خودروهای الکتریکی و استخدام دوچرخه، شهر XXL یک روش سبزتر ارائه می دهد! مدیریت اقتصاد با به اشتراک گذاشتن منابع بین تمام شهرهای خود را در بیش از ۶۵ نقشه (از جمله مناظر و محیط های جدید) در سراسر “شهرها سیاره”: تجارت هر چیزی از مدیریت زباله به نفت، سوخت و آب – حتی گردشگران و کارگران. سرانجام، ایجاد، اشتراک گذاری و دانلود محتویات ایجاد شده توسط کاربر از طریق Workshop – ارائه بی نهایت از محتوا توسط کاربر محترم. از روستاهای منظره تا نیروگاه های اقتصادی، شهر، رویاهای خود را در شهرهای XXL ایجاد، مدیریت و رشد می دهد.

  دانلود ترینر Cities XXL

  ترینر Cities XXL همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Cities XXL، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: افزایش یک میلیون پول، پول ده میلیون افزایش یافته، پول به ده میلیارد.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی بازی است !

  جهت دانلود ترینر  Cities XXL از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر