دانلود ترینر Civilization: Beyond Earth : تمدن: فراتر از مربی زمین. تمدن سید میر: فراتر از کره زمین یک بازی رایانه‌ای است که در ۲۴ اکتبر ۲۰۱۴ در ویندوز مایکروسافت منتشر شد و بعدها برای سیستم‌عامل OS X و لینوکس منتشر خواهد شد. جانشین معنوی آلفا قنطورس، فراتر از سهام تیم توسعه این بازی و نیز بسیاری از مفاهیمی که در سال ۱۹۹۹ معرفی شدند. این بازی منحصر به مجموعه تمدن است که در آینده اتفاق می‌افتد و بشر پس از بازیابی از یک رویداد فاجعه‌بار به نام اشتباه بزرگ” در حال سفر از طریق فضا و founding در حال سفر به سیارات ماورای عالم خاکی است.

  دانلود ترینر Civilization: Beyond Earth

  تمدن سید میر: فراتر از EarthTM، یک ورودی جدید با موضوع تخیلی به مجموعه تمدن برنده جایزه است. وقایع جهانی در آینده جهان را بی‌ثبات کرده‌است که منجر به فروپاشی جامعه مدرن، نظم نوین جهانی و آینده‌ای نامعلوم برای بشریت می‌شود. همانطور که نژاد بشر برای بازیابی تلاش می‌کند، کشورهای توسعه‌یافته منابع خود را بر سفره‌ای فضایی عمیق متمرکز می‌کنند تا آغازی جدید برای نوع بشر را ترسیم کنند. به عنوان بخشی از سفر برای یافتن خانه‌ای فراتر از زمین، شما بخش بعدی را برای بشریت خواهید نوشت، چرا که شما مردم خود را به یک مرز جدید هدایت می‌کنید و یک تمدن جدید در فضا ایجاد می‌کنید. کاوش و تسخیر یک سیاره بیگانه، تحقیق فن‌آوری‌های جدید، گردآوری ارتش‌های عظیم، ساختن عجایب باورنکردنی و شکل دادن چهره دنیای جدید. زمانی که سفر خود را آغاز می‌کنید، باید تصمیمات مهم بگیرید. از انتخاب اسپانسر و حمایت از کلونی تان، تا راهی که برای تمدن خود انتخاب می‌کنید، هر تصمیمی احتمالات جدیدی را باز می‌کند.

   دانلود ترینر Civilization: Beyond Earth

  ترینر Civilization: Beyond Earth همراه با گزینه های تقلب
  مربی برای تمدن بازی: فراتر از زمین، شما می‌توانید از آن برای فعال کردن این کده‌ای Cheat ضروری استفاده کنید: پول نامحدود، تحقیقات سریع‌تر، تولید سریع، افراد نامحدود، Civilic، Energy، Movement نامحدود. نکته: این ابزار cheat برای نسخه اصلی . ۰ .۰.۰.۵۷ ۴)از تمدن بازی: فراتر از زمین.
  جهت دانلود ترینر  Civilization: Beyond Earth از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر