ترینر Civilization V – Gods and Kings

  ترینر Civilization V – Gods and Kings : تمدن ۵: خدایان و کینگز اولین گروه توسعه رسمی برای بازی رایانه‌ای بازی‌های ویدیویی turn ۵ است.«تمدن ۵: خدایان و پادشاهان» (انگلیسی: Civilization V: Gods & Kings) یک بازی ویدئویی در سبک فصل محور است که توسط ۲کا گیمز و در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. «تمدن ۵: خدایان و پادشاهان» در پلت‌فرم مایکروسافت ویندوز منتشر شده‌است .خدایان و کینگز اولین گروه توسعه رسمی برای بازی رایانه‌ای بازی‌های ویدیویی turn ۵ است. این آلبوم در ۱۹ ژوئن ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی و در ۲۲ ژوئن ۲۰۱۲ در بقیه جهان عرضه شد. آن هم مذهب و هم مکانیک جاسوسی را به بازی اضافه می‌کند و همچنین به بازسازی و بازسازی ویژگی‌های رزم و دیپلماسی می‌پردازد. آن هم در فرم دیسک یا به عنوان محتوای بارگذاری از طریق بخار موجود است. پادشاهان & شامل ۲۷ واحد جدید، ۱۳ ساختمان جدید، ۹ موزه جدید، چند دوره جدید و نه تمدن playable جدید است.

  دانلود ترینر Civilization V – Gods and Kings

  یک مکانیک جدید مذهبی که یک “ایمان” را به نمایش می‌گذارد، به بازیکنان اجازه می‌دهد تا مذهب خود را پیدا کنند که می‌تواند به یک “مذهب کاملا سفارشی” تبدیل شود. دیپلمات سیستم رزمی دوباره به کار گرفته شده‌است تا شامل هوش مصنوعی، یک دوره پیشرفته مدرن، و نبرد دریایی با کشتی‌های بزرگ دریایی و melee واحدهای نیروی دریایی شود. Kings &، ۵۲ موفقیت اضافی بخار را به تمدن وی اضافه می‌کند. ویکی‌پدیا

  دانلود ترینر Civilization V – Gods and Kings

  با این مربی شما قادر خواهید بود که از این تقلب در بازی استفاده کنید: طلا نامحدود، نقاط حرکت نامتناهی، فرهنگ نامحدود، پیشرفت عصر طلایی نامحدود، عصر طلایی نامحدود، یک تحقیق تبدیل. نکته: این مربی برای نسخه ۱.۰.۱.۷۰ ۵ بازی است.

   

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر