دانلود ترینر Civilization V

  دانلود ترینر Civilization V : تمدن ۵ یک بازی رایانه‌ای است که در تاریخ ۲۳ نوامبر ۲۰۱۰ در ویندوز مایکروسافت منتشر شد. در تمدن وی، بازیکن یک تمدن را از زمان ماقبل تاریخ به آینده بر روی نقشه ایجاد شده توسط procedurally هدایت می‌کند و به یکی از چندین شرایط مختلف پیروزی از طریق تحقیق، اکتشاف، دیپلماسی، توسعه، توسعه اقتصادی، دولت و فتح نظامی دست می‌یابد. این بازی براساس یک موتور بازی کاملا جدید با کاشی‌های شش‌ضلعی به جای کاشی‌های میدان بازی‌های قبلی این مجموعه ساخته شده‌است. بسیاری از عناصر تمدن ۴ و گروه expansion آن حذف یا تغییر یافته‌اند، مانند دین و جاسوسی (اگر چه اینها مجددا در گسترش بعدی خود مطرح شدند)

  دانلود ترینر Civilization V

  سیستم مبارزه مورد بررسی قرار گرفته‌است و دسته‌ای از واحدهای نظامی را از بین می‌برد و شهرها را قادر می‌سازد تا با شلیک مستقیم بر دشمنان نزدیک خود از خود دفاع کنند. علاوه بر این، این نقشه‌ها شامل شهرهای تحت کنترل کامپیوتر به عنوان شخصیت‌های non هستند که برای تجارت، دیپلماسی و فتح در دسترس هستند. مرزه‌ای یک تمدن هم چنین یک کاشی را در یک زمان گسترش می‌دهند، با کاشی‌های تولید کننده تر، و جاده‌ها اکنون هزینه نگهداری دارند و این باعث می‌شود که آن‌ها کم‌تر متداول شوند. این بازی شامل عناصر community، modding و multiplayer می‌باشد.

  دانلود ترینر Civilization V

  ترینر Civilization V همراه با گزینه های تقلب
  ۵ – مربی برای بازی تمدن ۵، شما می‌توانید از آن برای فعال کردن این کده‌ای Cheat ضروری استفاده کنید: infinitive نقد، بهداشت infinitive، Movement استراتژیک، infinitive منابع استراتژیک، تولید سریع، تحقیقات سریع، ساخت سریع، ساخت‌وساز سریع. نکته: این ابزار cheat برای نسخه اصلی . ۳ بازی از تمدن پنج.
  جهت دانلود ترینر  Civilization V از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر