تمدن سید مایر VI یا تمدن VI یک بازی ویدیویی ۴X در سری Civilization است. این توسط Firaxis Games، منتشر شده توسط ۲K Games، و توسط Take-Two Interactive توزیع شده است. این بازی در تاریخ ۲۱ اکتوبر ۲۰۱۶ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد و با یک پورت برنامه ریزی شده برای OS X منتشر شد. توسعه تمدن VI توسط تیم هایی انجام شد که توسعه های Civilization V را توسعه دادند و شامل بسیاری از مکانیک های گیم پلی که از آن گسترش ها . تمرکز اصلی طراحی این بود که اجتناب شود که بازیکن به دنبال پیشروی پیشرفت هایی در جهت تمدن خود باشد که از بازی های قبلی دیده شده است. تمدن VI با تأکید بر بهبود شهر از فضای اصلی شهر و دادن پاداش برای قرار دادن بهبود در نزدیکی حوض های خاص، تاکید بیشتری بر زمین می گذارد. دیگر ویژگی های جدید شامل تحقیق در درخت فناوری بازی بر اساس زمین در نزدیکی، درخت فن آوری مشابه برای پیشرفت های فرهنگی و ساختار مدنی دولتی بهتر برای کسانی که در مسیر پیروزی فرهنگی قرار دارند، و مکانیک جدید هوش مصنوعی برای مخالفان کنترل شده با کامپیوتر که شامل مخفی اهداف و مشاغل تصادفی برای خراب کردن یک بازی دیگر با ثبات.

  دانلود ترینر Civilization VI

  Civilization VI امسال، برنده ۱۵ جایزه E3 از جمله بهترین بازی رایانه ای و بهترین بازی استراتژیک، ورود بعدی در حق رای دادن تمدن های محبوب است که در بیش از ۳۵ میلیون واحد در سراسر جهان فروخته شده است، از جمله بیش از ۸ میلیون واحد Civilization V. در اصل Civilization یک بازی استراتژی مبتنی بر نوبه خود است که در آن شما تلاش می کنید تا یک امپراتوری را برای تست زمان آماده کنید، ایجاد شده توسط طراح بازی افسانه ای Sid Meier ایجاد شده است. با تصدیق و هدایت یک تمدن از عصر حجر به عصر اطلاعات، تبدیل به حاکم جهان شوید. جنگ در حال جنگ، انجام دیپلماسی، پیشرفت فرهنگ خود و سرانجام با بزرگترین رهبران تاریخ، به عنوان تلاش برای ساختن بزرگترین تمدن جهان شناخته شده است. تمدن VI ارائه می دهد راه های جدیدی برای درگیر شدن با دنیای شما: شهرها در حال حاضر از لحاظ جغرافیایی در سراسر نقشه گسترش می یابند، تحقیقات فعال در زمینه تکنولوژی و فرهنگ، پتانسیل جدید را باز می کند؛ رهبران رقابت بر اساس ویژگی های تاریخی خود، برنامه های خود را دنبال می کنند؛ برای رسیدن به پیروزی در بازی

  دانلود ترینر Civilization VI

  ترینر Civilization VI همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Civilization VI، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: طلا بی نهایت، ایمان بی نهایت، یک تحول تحقیق، یک مداخله مدرن، یک ضربه کشتن، اضافه کردن ۱۰۰۰ نفوذ، واحدهای بی نهایت حرکت، یکپارچه سلامتی بی نهایت، یک نوبت ساختمان / استخدام، دریافت تمام منابع، واحد می تواند سطح بالا، طلای AL را به ۰، AL اعتقاد به ۰، آل Cant کامل مدنی، آل کانت فن آوری کامل. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۹-۰۲-۱۴) از بازی تمدن VI است.

  جهت دانلود ترینر Civilization VI از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر