Collapse (همچنین به عنوان Collapse: Devastated World شناخته می شود) یک بازی اکشن در سال ۲۰۰۸ برای ویندوز مایکروسافت است. این توسط Creoteam، یک شرکت مستقر در اوکراین، توسعه یافت. این بازی برای ترکیب رویدادهای Quick Time و مبارزه با شمشیرهای شبیه به سری God of War، تیراندازی سوم شخص و تنظیماتی شبیه به S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl قابل توجه است. موسیقی متن فیلم توسط گروه NewTone مبتنی بر کیف نوشته شده است. این داستان در سال ۲۰۹۶ در کیف، اوکراین، یک شهر تبدیل شده به مرکز منطقه تبدیل شده است. این منطقه پس از یک شکاف بین دیافراگم عجیب و غریب ایجاد شد و منجر به شهر و مناطق اطراف آن شد که با جانوران افسرده و ناهنجاری های خطرناک آلوده می شدند. شکاف به عنوان سوراخ شناخته می شود. برای جلوگیری از گسترش منطقه، قرنطینه اعلام شد و همه ساکنان محل گروگان ها می شوند.

  دانلود ترینر Collapse

  در ابتدا، منطقه توسط دانشمندان و شبه نظامی کنترل شد، اما به دلیل حملات هیولا و تهاجم شدید از مردم محلی، منطقه به زودی از میان قبیله های مختلف bandit به رهبری اصطلاح لرد تقسیم می شود. شهر و ناحیه اطراف آن منطقه به عنوان Junkyard شناخته می شود. رادان، قهرمان اصلی داستان، پروردگار یک قبیله است که در جلسه ای از لرد ها شرکت می کند. جلسه لرد مارک، رهبر یک قبیله متعصب که او را به عنوان مسیحی پرستش می کند، یک تله است. رادان مجبور به مبارزه با شمشیر، سلاح های مختلف و قدرت telekinetic اعطا توسط قدرت ناحیه منطقه است. او به زودی متوجه می شود که نگرانی بیشتر نسبت به یک جنگ قبیله ای جدید وجود دارد، زیرا او مجبور است با یک مرد مبهم و بسیار قدرتمند مقابله کند که جاه طلبی هایش نه تنها برای امنیت منطقه، بلکه برای کل جهان بیرون تهدید می کند. در طول سفر خود، رادان نیز باید رمز و راز از گذشته خود و راز از شکاف بین دو بعدی، سوراخ، خود را کشف کنید. ویکیپدیا®

  دانلود ترینر Collapse

  ترینر Collapse همراه با گزینه های تقلب

  ترینر Dead Effect همراه با گزینه های تقلبمربی برای بازی Action Collapse، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Ammo Unlimited، No Reload، Health نامحدود، Kills Easy. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Collapse است.

  جهت دانلود ترینر  Collapse از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر