Command & Conquer: Red Alert 3 یک بازی ویدیویی استراتژی در زمان واقعی ۲۰۰۸ توسط EA Los Angeles است که توسط Electronic Arts منتشر شده است. این در ۲۸ اکتوبر ۲۰۰۸ در ایالات متحده برای رایانه های شخصی ویندوز مایکروسافت و در ۳۰ اکتبر ۲۰۰۸ در اروپا منتشر شد. نسخه ایکس باکس ۳۶۰ در تاریخ ۱۱ نوامبر منتشر شد. در ۲۱ ژانویه ۲۰۰۹، EA اعلام کرد Command & Conquer: Red Alert 3-Ultimate Edition، نسخه پلیاستیشن ۳ که حاوی مواد اضافی به نسخه های Xbox 360 و PC است و منتشر شد مارس ۲۳، ۲۰۰۹ همراه با نسخه Mac OS توسط TransGaming. این بازی ادامه بازی های قرمز هشدار در سری فرماندهی و فتح است. فرماندهی و تسخیر: هشدار سرخ ۳ – صعود، بسته انبارداری مستقل، برای ویندوز در مارس ۲۰۰۹ منتشر شد. از طریق توزیع دیجیتال ارائه شد.

  دانلود ترینر Command and Conquer: Red Alert 3

  همانند مقالات قبلی در سری Red Alert، این بازی در یک واقعیت جایگزین از جنگ جهانی دوم قرار دارد، در آن اتحادیه های غربی با اتحاد جماهیر شوروی مبارزه کردند. در قرمز هشدار ۳، رهبری شوروی، با شکست مواجه می شود، در زمان برای کشتن آلبرت اینشتین و جلوگیری از کمک او به متحدان، راه را برای سلطه شوروی در حال حاضر را در بر می گیرد. با این حال به عنوان نتیجه ناخواسته، قدرت سوم جهانی، امپراتوری خورشید در حال افزایش است و تمام سه طرف به جنگ می روند. هر سه جناح قابل پخش هستند، گیم پلی شامل ایجاد پایگاه، جمع آوری منابع و آموزش ارتش برای شکست دادن بازیکنان دیگر است. هر جناح دارای یک کمپین کاملا همکاری است که قابل پخش با یک شریک هوش مصنوعی یا با یک بازیگر انسانی دیگر آنلاین است. این بازی ماموریت های استراتژی را با فیلم های کامل حرکت می کند که شامل یک بازیگر گروهی است که توسط جاناتان پریس، تیم کری و جورج تاکی به عنوان رهبران سه دشمن رهبری می شود. این بازی اغلب بررسی های مثبت را به همراه نقاط قوت و ضعف در مقایسه با سایر بازی های استراتژی در زمان واقعی انجام داد. ضعف های رایج شامل جنبه هایی از قبیل راه اندازی واحد است.

  دانلود ترینر Command and Conquer: Red Alert 3

  ترینر Command and Conquer: Red Alert 3 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی های ویدئویی Stealth Command & Conquer: Red Alert 3، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: +۵۰٫۰۰۰ پول، انرژی صفر انرژی، ساخت فوری، توانایی های ویژه از طریق مسنجر، +۱ نقطه مخفی بالا، افزایش سلامتی، کاهش سلامتی. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.12 از فرمان و تسخیر: سرخ هشدار ۳ است.

  جهت دانلود ترینر  Command and Conquer: Red Alert 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر