Crash Bandicoot N. Sane Trilogy یک کامپایل بازی ویدیویی پلتفرم است که توسط Vicarious Visions توسعه یافته و توسط Activision منتشر شده است. این مجموعه ای از بازنگری های سه عنوان اول در سری Crash Bandicoot است: Crash Bandicoot، Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot: Warped، که در ابتدا توسط Naughty Dog برای پلی استیشن ساخته شده و از سال ۱۹۹۶ به بعد منتشر شد این بازی برای پلیاستیشن ۴ در ماه ژوئن ۲۰۱۷ منتشر شد و به طور کلی از منتقدان پذیرفته شده است که از وفاداری بازی به سه گانه اصلی، و فروش بیش از ۲٫۵ میلیون نسخه در سراسر جهان تا پایان سپتامبر ۲۰۱۷ ارائه شده است. نسخه ای برای نینتندو Switch، Xbox One و Microsoft Windows در ژوئن ۲۰۱۸ منتشر شد.

  دانلود ترینر Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

  مروارید مورد علاقه شما، Crash Bandicoot ™، به عقب بازگشته است! او پیشرفته، entranced و آماده به رقص با بازی N. Sane Trilogy مجموعه. حالا شما می توانید Crash Bandicoot را مانند قبل تجربه کنید. چرخش، پرش، تپ کردن و تکرار به عنوان شما را در چالش های حماسی و ماجراهای را از طریق سه بازی که همه آن را آغاز کرد، Crash Bandicoot ™، Crash Bandicoot ™ ۲: Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot ™ ۳: Warped. تمام لحظات سقوط مورد علاقه خود را در شکوه گرافیکی به طور کامل بازسازی کنید و آماده شوید تا UMPH خود را در WUMP قرار دهید! Rash Bandicoot ™ N. Sane Trilogy سطح صعود طوفانی. از سطح اصلی بازی Crash Bandicoot تجربه کنید. قبلا ناتمام و غیرقابل انتشار، این سطح حتی سخت ترین سؤال از طرفداران سقوط را نیز به چالش می کشد! آیا شما آنچه را که برای برطرف کردن مراحل بازدارنده سریع، پرتاب کردن دستیار آزمایشگاه، پرنده های پرنده، سیستم های متحرک و ستون های آهن انجام می دهید، دارید؟ تقریبا ۲۰ سال برای نخستین گیم پلی سه گانه جدید ساخته شده است. الهام گرفتن از سطح “Waterfall Level” از اولین بازی Crash Bandicoot، Future Tense ویژگی های چندین پازل از سطح اصلی در تنظیمات آینده از Crash Bandicoot 3: Warped. کشف یک سطح کاملا جدیدی از دشواری برای Crash Bandicoot N. Sane Trilogy زمانی که شما موشک ها را گول زدن، ربات ها را از بین می برید و لیزر ها را می سوزانید در حالی که صعود آسمان خراش عظیم آینده ای می شود.

  دانلود ترینر Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

  دانلود ترینر Crash Bandicoot N. Sane Trilogy گزینه ها

  مربی بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: اضافه کردن ۱۰ زندگی، سرعت حرکت سریع، حرکت آهسته، ذخیره موقعیت مکانی / Teleport. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy است.

  جهت دانلود ترینر Crash Bandicoot N. Sane Trilogy از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر