Crysis یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط Crytek ساخته شده است که توسط Electronic Arts برای مایکروسافت ویندوز منتشر شده و در نوامبر ۲۰۰۷ منتشر شده است. این اولین بازی سه گانه است. بازی جداگانه تحت عنوان Crysis Warhead در تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۰۸ منتشر شد و از رویدادهای مشابهی مانند Crysis، اما از دیدگاه روایت متفاوت استفاده می شود. در آن زمان Crysis آزاد شد و بعد از آن، برای نقاط قوت آن در طراحی گرافیکی (مطابق با نیازهای سخت افزاری بالا) ستایش شده است.

  دانلود ترینر Crysis

  این بازی در آینده ای است که در آن یک فضای عظیم باستانی ساختاری بیگانه ساخته شده است که در داخل یک کوه در جزیره ای در جزایر لیندشان واقع در نزدیکی ساحل فیلیپین شرقی کشف شده است. مبارزات تک نفره بازیکن این نقش را به عنوان جانشین دونات سرباز نیروی دریایی ارتش آمریکا بر عهده گرفته است. نواد با سلاح و تجهیزات مختلف مربوط به اینده مسلح است، از جمله “Nano Suit” که از یک مفهوم نظامی عمیق الهام گرفته شده است. در Crysis، این بازیکن با هم درگیر جنگ های کره شمالی و دشمنان فرازمینی در محیط های مختلف در داخل و اطراف این جزیره است.

  دانلود ترینر Crysis

  ترینر Crysis همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی تیرانداز Crysis، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: انرژی کت و شلوار نامحدود، سلامت نامحدود، مهمات نامحدود، بدون بارگذاری مجدد، دیدنی نامحدود شب، کشتن آسان، بدون محدودیت زمانی، بدون تردید خودرو، بدون سلاح سربار. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2.1 از بازی Crysis است.

  جهت دانلود ترینر  Crysis از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر