دانلود ترینر Dark Rose Valkyrie

  دانلود ترینر Dark Rose Valkyrie : Dark Rose Valkyrie یک بازی ویدیویی ژاپنی است که توسط Compile Heart طراحی شده و توسط Factory Idea منتشر شده است. این بازی شامل کارکنان کلیدی سری بازی های Bandai Namco’s Tales از بازی های ویدئویی، از جمله طراح شخصیت Kosuke Fujishima، و نویسنده Takumi Miyajima است. این بازی برای پلیاستیشن ۴ در ژاپن در ژوئیه ۲۰۱۶ و در آمریکای شمالی و اروپا در ژوئن ۲۰۱۷ منتشر شد. نسخه ویندوز در آوریل ۲۰۱۸ در سراسر جهان منتشر خواهد شد. این بازی به عنوان یک بازی نقش ژاپنی بازی می کند، اما همچنین شامل بخش های رمان بصری جایی که بازیکن باید از شخصیت ها برای شناسایی یک خائن بالقوه در میان شخصیت های شخصیت بازیکن استفاده کند. همانند مکانیک گیم پلی که در بازی های Ace Attorney و Danganronpa موجود است، بازیکن باید اظهارات شخصیت ها را بررسی کند و سعی کند تناقض ها را در حساب های خود از وقایع شناسایی کند. این بازی در نسخه تاریخی جایگزین ژاپن در سال ۱۹۲۹ اتفاق می افتد و در مورد پیامدهای یک شهاب سنگ افتاده به نام “سیاه گارنت” رخ می دهد. شهاب سنگ شروع به گسترش یک بیماری به نام “Chimera” می کند، که باعث می شود مردم تبدیل به موجودات خطرناک و مخرب شوند، منجر به مرگ ۳٪ جمعیت جهان و عفونت بسیاری از دیگران می شود. بازیکن کنترل شخصیت Asahi، عضو “نیروی ویژه Valkyrie” دستور داده شده برای از بین بردن افراد مبتلا به Chimera برای جلوگیری از گسترش ویروس است.

  دانلود ترینر Dark Rose Valkyrie

  این مجموعه شامل استعدادهای داستان های داستان نویس سریال Takumi Miyajima و Tales of Kosuke Fujishima طراح سری است. این JRPG شما را هدایت می کند تا یک نیروی نظامی نخبه را به نام ACID (Division of Anti-Chimera Interception Division) نامید که به دفاع از بشریت از دشمنان تبدیل شده توسط Chimera مرموز ویروس مبارزه با یک سیستم جنگی در زمان واقعی در کنار هم تیمی های خود – اما اجازه ندهید که محافظان خود را پایین بیاورید. قبل از اینکه دیر شود، متحدان خود را تحقیق کنید تا خائنانی که آلوده ویروس شده اند را افشا کنید! ویژگی های کلیدی: مبارزه با Overdrive! شخصیت ها می توانند شخصیت های قوی تر خود را در اواسط نبرد تغییر دهند اما استراتژیک باشند – تحولات فراوانی به خستگی منجر می شود! سفارشی Combos! سفارشی سازی سلاح ها و ترکیبات حمله برای هر شخصیت، و خسارت بیشتر با ضد شورش، حملات همزمان و بیشتر! یک خیانتکار در میان شما! بسته به انتخاب شما، یک عضو تیم به شما خیانت می کند. خائن را در دنباله های بازجویی سبک بصری-رمان پیدا کنید و پایان بازی را تغییر دهید!

  دانلود ترینر Dark Rose Valkyrie

  ترینر Dark Rose Valkyrie همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Dark Rose Valkyrie، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite HP، Infinite AP، اضافه کردن BP، آیتم های بی نهایت، تغییر وضعیت انتخاب، سرعت، سرعت Slowmotion / Bullet. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.01 از بازی Dark Rose Valkyrie است.

  جهت دانلود ترینر  Dark Rose Valkyrie از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر