Dark Souls II: دانشمند اولین گناه نسخه ویژه ای از Dark Souls II است که برای عرضه در آمریکا در تاریخ ۷ آوریل ۲۰۱۵ در Xbox 360، Xbox One، PS3، PS4 منتشر شد. این نسخه به ویژه در Steam در تاریخ ۱ آوریل ۲۰۱۵ منتشر شد. بازیگران در تعجب بزرگ در DARK SOULS ™ II: Scholar of the First Gin هستند. یک سفر فراموش نشدنی در یک دنیای نفس گیر در انتظار شماست که در آن هر گوشه تاریک و برخورد غیرمنتظره قطعنامه خود را تست کنید. فراتر از آنچه که فکر می کنید امکان پذیر است و کشف چالش های باور نکردنی و پاداش شدید احساسی.

  دانلود ترینر Dark Souls II: Scholar of the First Sin

  این که آیا شما قبلا DARK SOULS ™ II را بازی کرده اید و یا در حق رای دادن برنده جایزه جدید هستید، شما برای یک تجربه کاملا متفاوت با این نسخه “Cut Director” از بازی متفاوت هستید. یک تجربه جدید با نام تجاری و چالش. قرار دادن دشمن در حال تغییر است، و در نتیجه پویایی بازی کاملا متفاوت از قبل تجربه شده است. مناطق امن که برخی از بازیکنان به یاد می آورند دیگر امن نیست! مهاجم جدید NPC به نام Forlorn همچنین نقش کلیدی در تغییر تجربه بازی دارد. بازیکنان سختگیر باید همه چیز را که فکر می کنند درباره DARK SOULS ™ II می دانند را فراموش کنند.

  دانلود ترینر Dark Souls II: Scholar of the First Sin

  ترینر Dark Souls II: Scholar of the First Sin همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Dark Souls II: Scholar of the First Gin، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کد های اصلی ضروری استفاده کنید: Health Infinite، Stamina Infinite، Set Stats ورودی، تنظیم ورودی مشخصه، تنظیم مقدار سفارشی از ورودی، Item Infinite Equiped، سلاح بی نهایت / مورد دوام، مدت زمان تورم Infinite، تنظیم سرعت از ورودی، مورد فروشگاه Infinite، یک ضربه کشتن، تنظیم سفارشی حداکثر HP، Teleporter. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.02 از بازی Dark Souls II است: دانشمند اولین گناه.

  جهت دانلود ترینر  Dark Souls II: Scholar of the First Sin از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر