Dark Souls II بازی اکشن بازی نقش بازی در محیط دنیای باز است. Dark Souls II برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ از طریق نرم افزار طراحی شده است. از نرم افزار بازی منتشر شده در ژاپن، در حالی که Namco Bandai Games این بازی را در مناطق دیگر منتشر کرد. Dark Souls II در تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۱۲ در Spike Video Game Awards اعلام شد.

  دانلود ترینر Dark Souls II

  هیدتاکا میازاکی، که به عنوان کارگردان در روان شیطان و Dark Souls کار می کرد، به عنوان یک ناظر عمل کرد، در حالی که بازی توسط Tomohiro Shibuya و Yui Tanimura کارگردانی شد. میازاکی اظهار داشت که هیچ ارتباط مستقیمی بین Dark Souls و Dark Souls II وجود ندارد، هرچند که آنها در یک جهان قرار دارند. این بازی با استفاده از چند نفره اختصاص داده شده است. همانند عنوان قبلی، بازیکنان جنسیت و ویژگی های فیزیکی شخصیت خود را علاوه بر انتخاب یک کلاس شروع می کنند که آمار و تجهیزاتی را که بازیکن شروع می کند را تعیین می کند و هدیه ای را شروع می کند. از یک دیدگاه شخص ثالث، بازیکنان کشف یک دنیای مستمر و باز است که تقریبا همان اندازه بازی اصلی است، اما با آزادی بیشتری در نحوه پخش می تواند پیشرفت کند. با توجه به مشکل اساسی این سلف، بازیکنان با یک محیط دائمی خصمانه با دشمنان بی رحم و کارفرمایان مواجه هستند – مرگ یک موضوع اصلی است. همانطور که دشمنان شکست می خورند، روح انباشته می شوند و به عنوان یک ارز و به معنی افزایش ویژگی ها عمل می کنند.

  دانلود ترینر Dark Souls II

  ترینر Dark Souls II  همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی اکشن ماجراجویی Dark Souls II، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی نامحدود، استحکام نامحدود، یک ضربه کشتن، کشتن آسان، دوام سلاح، موارد نامحدود، اضافه کردن xxx Souls، بدون سم، تایمر یخ . توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.06 از بازی Dark Souls II است.

  جهت دانلود ترینر  Dark Souls II از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر