Dark Souls III یک بازی اکشن نقش بازی است که در یک دیدگاه شخص ثالث قرار دارد، مانند بازی های قبلی در سری. به گفته مدیر Hidetaka میازاکی، سرپرست و سرپرست سری، طراحی گیم پلی بازی “نزدیک از Dark Souls II” بود. بازیکنان با سلاح های گوناگون از جمله صندلی های کوتاه، مواد منفجره مانند بمب های آتش نشانی، کلمات کلیدی و شمشیرهای دوگانه برای مبارزه با دشمنان و سپر هایی که می توانند مورد استفاده قرار گیرند تا از حمله دشمن جلوگیری کنند و از بازیکن آسیب برسانند، مجهز شده اند. علاوه بر این، حملات را می توان از طریق گول زدن نورد از بین برد. Bonfires، که به عنوان بازرسی ها خدمت می کنند، از اقساط قبلی باز می گردد. خاکستر، به گفته میازاکی، نقش مهمی در بازی ایفا می کند. سحر و جادو در بازی برجسته شده و جادوگر از روح شیطان بازمی گردد. هر حمله دارای دو سبک متفاوت است. یکی از آنها حمله استاندارد است، در حالی که یکی دیگر از قدرتمند شدن بازیکنان را فراهم می کند و کمی قدرتمندتر است. هنگام انجام معجزات و جادوها، امتیازات جادویی بازیکنان مصرف می شود و کاهش می یابد. به منظور پر کردن این نقاط، آنها نیاز به مصرف فست فود Ash Estus دارند. در این بازی دو فستس Estus وجود دارد.

  دانلود ترینر Dark Souls III

  یکی از آنها دوباره بازی می کند مانند بازی های قبلی در این سری، در حالی که یکی دیگر از امتیازات جادویی را دوباره پر می کند. در Dark Souls III مبارزه و حرکات سریعتر و مایع تر شد. حرکات مختلف بازیکنان، مانند تهاجم و سلاح های سنگین، می تواند سریعتر انجام شود، به بازیکنان امکان می دهد که در مدت کوتاهی از آسیب بیشتر برخوردار شوند. در طول بازی، بازیکنان با انواع مختلف دشمن برخورد می کنند که هر کدام با رفتارهای متفاوت است. برخی از آنها الگوهای جنگی خود را در طول جنگ تغییر می دهند. ویژگی های جدید مبارزه در Dark Souls III، از جمله “هنر سلاح” معرفی شده است، که توانایی های ویژه ای است که از سلاح به سلاح متفاوت است که باعث ایجاد آسیب های اضافی و حرکت های منحصر به فرد برای مدت زمان محدود می شود. سنگ قبر کوچک معرفی شده است. این سنگ قبرها هنگامی که با آن ارتباط برقرار می کنند روشن می شود و نه تنها به عنوان مشعل های بازی می شود، بلکه به بازی های بیشتری نیز کمک می کند. این بازی تمرکز بیشتری بر نقش بازی می کند، در آن سازنده شخصیت ها گسترش یافته و سلاح ها بهبود یافته است تا گزینه های تاکتیکی بیشتری برای بازیکنان فراهم شود. این بازی دارای نقشه های کمتری نسبت به پیشین Dark Souls II است، اما سطوح همدیگر را متصل کرده و بزرگتر شده اند، که باعث تشویق اکتشاف می شود. سازگاری با Dark Souls II از Dark Souls III حذف شد. ویژگی های بازی چند نفره مانند بازی های قبلی در سری است.

  دانلود ترینر Dark Souls III

  ترینر Dark Souls III همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Dark Souls III، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite HP، Infinite FP، Stamina بی نهایت، موارد کاهش نمی یابد، وزن کم، قابلیت اطمینان Infinite، ۱۰۰٪ افت، نفس Infinite، اضافه کردن ۱۰۰۰۰۰ روح، یک ضربه کشتن، فوق العاده سرعت، روح ها پس از مرگ، بروز نخواهند شد، افزودن احساسات، افزودن ارتباط، افزودن اعتماد، افزودن نیروی انسانی، افزودن قدرت، افزودن ایمان، افزودن اطلاعات، افزودن موفقیت، بازگرداندن سطح، هرگز مسموم، بدون خونریزی ، هرگز مات، حالت شبح، هرگز لعنت، دشمنان نمی توانند حرکت کنند. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.15 از بازی Dark Souls 3 است.

  جهت دانلود ترینر  Dark Souls III از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر