دانلود ترینر Dark Souls – Prepare To Die

  دانلود ترینر Dark Souls – Prepare To Die : Dark Souls یک بازی اکشن بازی نقش بازی در محیط دنیای باز است. این برنامه برای پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ توسط نرم افزار Out Software در ژاپن توسعه داده شده است. این برای PlayStation 3 و Xbox 360 توسط Namco Bandai Games در سطح بین المللی منتشر شد. قبلا “پروژه تاریک” نامیده شده است، جانشین معنوی روح شیطان است. این در ژاپن در ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۱، در ۴ اکتبر در آمریکای شمالی، در ۶ اکتبر در استرالیا و در ۷ اکتبر در اروپا در همان سال منتشر شد. نسخه PC در تاریخ ۲۴ اوت ۲۰۱۲ منتشر شد که دارای محتوای اضافی بود و به عنوان نسخه آماده به مرگ برچسب گذاری شده بود.

  دانلود ترینر Dark Souls – Prepare To Die

  محتوای اضافی از نسخه PC بعدها به عنوان محتوای دانلود برای هر دو کنسول در اکتبر ۲۰۱۲ به عنوان Artorias گسترش Abyss منتشر شد. این بازی در پادشاهی لردران برگزار می شود، جایی که شخصیت بازیکن یک ارواح انتخاب شده برای انجام زیارت است. Dark Souls دارای یک طرح مینیمالیستی است و بسیاری از آن توسط بازیکن در سفر آنها تفسیر شده است. سطح دشواری بازی نمی تواند تنظیم شود و مجازات پس از مرگ، تصمیم گیری دقیق توسط بازیکن را تقویت می کند. جهان با سلاح ها، زره ها و اقلام پر شده است تا به پیشرفت بازیکنان کمک کند. این بازی دارای ویژگی های آنلاین است که بازیکنان می توانند برای کمک به شکست دادن دشمنان، یکدیگر را هدف قرار دهند و یا هدف حمله به یکدیگر را هدف قرار دادن یکدیگر قرار دهند. منتقدان به خوبی از سوی Dark Souls پذیرفته شده اند و به خاطر مشکلات قابل توجه آن شناخته شده است، که موجب علاقه و بحث زیاد شده است. در آوریل ۲۰۱۳، از نرم افزار اعلام کرد Dark Souls بیش از ۲٫۳ میلیون نسخه فروختهاست. نسخه PC دومین بازی برای عنوان Windows Live در سال ۲۰۱۲ بر اساس کاربران منحصر به فرد بود. Dark Souls II در دسامبر ۲۰۱۲ اعلام شد.

  دانلود ترینر Dark Souls – Prepare To Die

  ترینر Dark Souls – Prepare To Die همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Dark Souls – Prepare To Die، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: Infinite Health، Stamina Infinite، Infinite Spell Usage، Soul Infinite، Items Infinite، Increasing Humanity، Materials Infinite، Equipment Unbreakable، Never bleed، هرگز مسموم، هرگز لعنت، یک ضربه کشتن، افزایش زنده گی، افزایش اعتماد به نفس، افزایش استقامت، افزایش قدرت، افزایش مهارت، افزایش مقاومت، افزایش هوش، افزایش ایمان، افزایش سطح صوت، کاهش سطح روح. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2 از بازی Dark Souls – آماده شدن به مرگ است.

  جهت دانلود ترینر  Dark Souls – Prepare To Die از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر