دانلود ترینر Darksiders 2: Deathinitive Edition

  دانلود ترینر Darksiders 2: Deathinitive Edition : Darksiders II پس از سوء استفاده از مرگ، یکی از چهار اسب سوار متعلق به آخرالزمان، در یک داستان عمل بسته بندی شده است که موازی با وقایع در بازی Darksiders اصلی است. این سفر حماسی مرگ را در سراسر جهان بازی گسترده ای به وجود می آورد زیرا او تلاش می کند تا برادرش را، جنگ، اسب سوار کند که پیش از موعد شروع به آخرالزمان در Darksiders است.

  دانلود ترینر Darksiders 2: Deathinitive Edition

  مانند بازی Darksiders اصلی قبل از آن، تکرار دوم سری، عمدتا یک ماجراجویی هک “N اسلش است. این بازی در سراسر محیط های خاورمیانه، از جمله “شهر سفید”، فرازی که فرشتگان زندگی می کنند، و “تخت ابری”، یک قلعه شناور است که در آن لرد های مرده در محافظت از روحانی که باید تمیز نگه داشته شوند، صورت می گیرد. اگر چه مرگ از ترس های چهار تن است، اما توانایی های جسمانی او بسیار متفاوت از برادرش جنگ است. مرگ به مراتب پیچیده تر است و بر ترکیبی از نفوذ و حملات محوری متکی است. در مبارزه با اسلحه اصلی مرگ اسکیت معروف بزرگ خود را با طیف گسترده ای از سلاح های دیگر و موارد قابل استفاده است که باید به عنوان بازی پیشرفت جمع آوری شده است. سلاح ها می توانند دو برابر باشند، زره های قابل ارتقا برای حفاظت به دست می آیند و مرگ به دسترسی وحشیانه و قدرتمند او، ناامیدی کمک می کند.

  دانلود ترینر Darksiders 2: Deathinitive Edition

  ترینر Darksiders 2: Deathinitive Edition همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Darksiders 2: Deathinitive Edition، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Wrath، Set Player Level، Add Gold، Add Skills Points، Set 10 Potions Health، Set 10 Potions خشم، Store Location . توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2 از Darksiders 2: نسخه Deathinitive نسخه است.

  جهت دانلود ترینر از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر