دانلود ترینر Darksiders Genesis : Darksiders Genesis یک بازی ویدئویی نقش آفرینی با نقش آفرینی از بالا به پایین است که توسط استودیوی آمریکایی Airship Syndicate ساخته شده و توسط THQ Nordic منتشر شده است. بازی برای Google Stadia و Microsoft Windows در ۵ دسامبر ۲۰۱۹ و برای نینتندو سوئیچ ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در فوریه ۲۰۲۰ منتشر شد. آخرالزمان ، نزاع ، به عنوان شخصیت اصلی. درگیری با برادرش ، جنگ نیز همراه خواهد بود. در طول بازی بازیکن می تواند در هر زمان بین Strife و War جابجایی کند. استریف در حالی که جنگ از شمشیر خود ، Chaos Eater استفاده می کند از تپانچه خود استفاده می کند. از طرف دیگر ، دو بازیکن می توانند بازی را در یک حالت مشترک انجام دهند و هر بازیکن نقش یکی از شخصیت ها را بر عهده بگیرد. هنگامی که بازیکن به اندازه کافی دشمنان را کشت ، به آنها اجازه می دهد از توانایی های پشت سر هم استفاده کنند که به آنها امکان می دهد دشمنان را سریعتر از بین ببرند. ارز بازی روحهایی است که می توان با کشتن دشمنانی که قبل از پخش کننده پخش می شود ، درآمد کسب کرد. عناصر بستر های نرم افزاری شبیه به بازی های قبلی باعث بازگشتی می شوند و مکانیک های خاص گیم پلی مانند بمب ها نیز وجود دارند. ویکی پدیا

    دانلود ترینر Darksiders Genesis

    شورا از طلوع آفرینش ، تعادل را در طول وجود حفظ کرده است. HORSEMEN ، نفیلیم (موجودات قدرتمند ناشی از اتحادیه غیر عادی فرشتگان و شیاطین) که خود را به عهده عهده دار شدن در شورا می گذارند و قدرت عظیمی به آنها داده اند ، طبق دستورهای خود هستند. با این حال ، این قدرت با هزینه ای غم انگیز پیش آمد: به اسب سواران دستور داده شد تا از قدرت جدیدشان استفاده کنند تا بقیه نوع خود را از بین ببرند. آنچه در پی آن بود ، نبرد خونین بر سر عدن بود که اسبیان ، با پیروی از خواست شورا ، کافران را نابود کردند. هنوز هم با یادآوری وقایع Eden ، WAR و STRIFE وظیفه جدیدی به شما داده شده است. جنگ و جدال باید این اربابان را شکار کند ، اطلاعات را جمع کند و در نهایت راه خود را با یک توطئه درهم و برهم شیطانی که تهدید می کند برای همیشه تعادل را برهم زده و همه آفرینش را آشکار می کند ، بجنگید.

    دانلود ترینر Darksiders Genesis

    مربی بازی Darksiders Genesis ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم Cheat: Infinite Health ، Infinite Wrath ، Enter Hotstreak Mode ، Infinite Horse Stamina ، Infinite Ammo ، Ammo Infinite ، Instant Charge Shot ، Infinite Potions ، Infinite Double Jumps ، Set Speed ​​Game استفاده کنید. One Hit Kill ، ویرایش Souls ، ویرایش سکه های Boatman ، ویرایش کلیدهای ترفند ، چند برابر روح. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۹٫۱۲٫۱۰) از بازی Darksiders Genesis است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر