مربی Darksiders II. Darksiders II یک بازی اکشن نقش مهمی است که توسط Vigil Games ساخته شده و توسط THQ منتشر شده است. این عاقبت به Darksiders است و در اوت ۲۰۱۲ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳، ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد و برای روز Wii U در طول روز راه اندازی در همه مناطق، به استثنای ژاپن، منتشر شد. نسخه Wii U Darksiders II آخرین بازی منتشر شده توسط THQ قبل از پایان عمر شرکت در ژانویه ۲۰۱۳ بود.

  دانلود ترینر Darksiders II

  Darksiders II به دنبال سوء استفاده از مرگ، یکی از چهار اسب سوار متعلق به آخرالزمان است، در یک داستان بافندگی که موازی با وقایع در بازی اصلی Darksiders است. این سفر حماسی مرگ را از طریق عرصه های نور و تاریکی مختلف هدایت می کند زیرا او تلاش می کند تا جنگ برادرش را که سوار بر پیش از موعد مقر آخرالزمان در Darksiders شده است، بفروشد. Darksiders II تلاش می کند تا در هر جنبه ای از ضربه اصلی بهبود بخشد. این بازی دارای دنیای بزرگتر، سیستم های کامل ارتقاء سلاح و زره پوش و همچنین سیاه چال های بزرگ و چالش برانگیز و مجموعه گسترده ای از دشمنان و کارفرمایان جدید است.

  دانلود ترینر Darksiders II

  ترینر Darksiders II همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Darksiders II نقش بازی کردن، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Wrath، Gold Infinite، تجربه بی نهایت، شمعدان بی نهایت، شمشیر بی نهایت، استامینای اسب بی نهایت، امتیاز مهارت های بی نهایت، بازنشانی امتیازات مهارت، سوپر دسته کوچک موسیقی جاز، سکه های بی انتها قایق، قایق Infinite، یک ضربه کشتن، سوپر پرش، سرعت سوپر حمله، ۲x / 4x / 8x / 16x طلا، ۲x / 4x / 8x / 16x تجربه، حداکثر قدرت، حداکثر دفاع، حداکثر Arcane، Max مقاومت، سوپر سرعت اسب، Freeze Enemies. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 – v1.6 از بازی Darksiders II است.

  جهت دانلود ترینر  Darksiders II از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

 1. رضا گفت:

  باید چکار کنیم فایل رو دانلود کردم الان چکار کنم

  • Phoenix گفت:

   جهت استفاده از ترینر ها باید اول فایل ها رو دانلود کنید به سلیقه هر کدوم رو دوست دارید دانلود کنید و بعد از دانلود از زیپ خارج کنید و اول برنامه هایی که داخل زیپ ها هستن و خارج شدن رو اجرا کنید و بعد از اجرای برنامه بعد گیم را اجرا کنید و سعی کنید با استفاده از راست کلیک کردن روی ترینر Run as administrator را کلیک کنید و بعد از آوردن پیغام بله و خیر (yes no ) گزینه بله یا (yes) رو بزنید و برنامه اجرا می شود و بعد گیم را اجرا کنید و از ترینر هایی که قرار دادیم استفاده کنید و لذت بازی نامحدود رو ببرید .

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر