جنگ – که اسب سواری آخرالزمان است – توسط نیروهای شرارت فریب خورده و به زودی به پایان می رسد، متهم به شکستن قانون مقدس با تحریک جنگ میان بهشت ​​و جهنم است. در قتل عام، نیروهای شیطانی میزبان آسمانی را شکست دادند و به زمین اعتراض کردند. جنگ قبل از شورای مقدس چرند به دست آمده است، جنگ برای جنایاتش محکوم شده و از قدرتش محروم شده است. جنگ وحشتناک و مواجهه با مرگ خود، جنگ فرصتی برای بازگشت به زمین برای جستجوی حقیقت و مجازات مسئولین فراهم می شود. جنگ با یک گروه انتقامجویانه فرشتگان، جنگ باید نیروهای جهنمی را به خطر بیندازد، اتحاد های ناخوشایند را با شیطان هایی که شکار می کند، انجام دهد و در سرتاسر بقایای ویران شده در زمین برای تلاش و انتقام خود، سفر کند.

  دانلود ترینر Darksiders Warmastered

  قدرت آخرالزمانی – خشم جنگ را از بین ببرد، ترکیبی از حملات وحشیانه و توانایی های فراطبیعی را برای از بین بردن همه کسانی که در راه خود ایستاده اند. آرسنال شدید – یک زرادخانه ویرانگر سلاح های فرشته، شیطانی و زمین را در اختیار دارد. و آتش سوزی از تخریب در برابر غول، فانتوم آتشین جنگ است. تلاش حماسی – نبرد در سراسر زمین های بیدرنگ و سیاه چال های شیطانی دشمن زمین ویران شده در تلاش برای انتقام و رستگاری. Progressive Character – کشف آثار باستانی قدرتمند، سلاح های خود را ارتقا دهید، توانایی های جدید را باز کنید و سبک گیم پلی خود را سفارشی کنید. نبرد بهشت ​​و جهنم – نبرد علیه همه کسانی که در راه خود ایستاده اند – از نیروهای جنگی خسته فرشته ای به انبوهی از انبوهی از عجایب جهنم است.

  دانلود ترینر Darksiders Warmastered

  ترینر Darksiders Warmastered همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Darksiders Warmastered Edition، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامتی بی نهایت، بی نهایت خشم، یک آمار حداکثر هرج و مرج، اسب بی نهایت Sprint، Infinite Blue Souls. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۷٫۰۳٫۰۸) از نسخه Darksiders Warmastered نسخه است.

  جهت دانلود ترینر  Darksiders Warmastered از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر