Dead Effect یک تیرانداز sci-fi شخصیت اول است که در فضای بیرونی قرار دارد. در حالی که هیچ چیز جدیدی برای ژانر ارائه نمی دهد و ویژگی های دیگر بازی ها را از آن می گیرد، Dead Effect بدون شک بسیاری از چیزها را درست می کند. این بازی از ابتدای بازی بسته بندی شده است و داستان از طریق گفتگو کلامی بیان شده است. قرص ها در طول بازی پراکنده اند که جزئیات بیشتری را به داستان ارائه می دهند. ۱۲ ماموریت وجود دارد که هر یک از ۱۰ تا ۳۰ دقیقه فاصله دارد.

  دانلود ترینر Dead Effect

  شما بین ۲ کاراکتر، گنار دیویس قهرمان جنگ و جین گرای قاتل انتخاب می کنید. با این حال تنها تفاوت میان آنها سلاح های شروع شده است. کت و شلوار که توسط شخصیت پوشانده می شود، دو توانایی ویژه دارد: Bullet Time and Devastation. زمان Bullet در درجه اول محیط را کاهش می دهد که اجازه می دهد برای عکسبرداری دقیق. خرابکاری یک مهارت AoE است که باعث آسیب رساندن به آن ها در نزدیکی آن می شود. در نیمه راه از طریق داستان، شخصیت شما فرصت هایی برای افزایش “پایانه های تقویت” فراهم می کند. این می تواند سلامتی بیشتری داشته باشد، اثر Bullet Time بیشتر، سرعت افزایش، و غیره

  دانلود ترینر Dead Effect

  ترینر Dead Effect همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Dead Effect، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: نامحدود سلامت، مهمات نامحدود، بدون بارگیری دوباره، گرانادا، پول نامحدود.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی است !.

  جهت دانلود ترینر  Dead Effect از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر