Dead or Alive 5 Last Round یک بازی مبارز ۲۰۱۵ است که توسط Team Ninja ساخته شده و توسط Koei Tecmo برای پلی استیشن ۳ ، پلی استیشن ۴ ، Xbox 360 ، Xbox One و Microsoft Windows منتشر شده است. این سومین نسخه به روزرسانی Dead or Alive 5 2012 است ، پس از Dead or Alive 5 Plus و Dead or Alive 5 Ultimate 2013. آخرین دور در تاریخ ۱۷ فوریه در آمریکای شمالی و ۱۹-۲۰ فوریه در ژاپن و اروپا با نسخه های کنسول منتشر شد.

  دانلود ترینر Dead or Alive 5: Last Round

  نسخه Steam تا ۳۰ مارس به تعویق افتاد و نسخه های دیجیتالی پلی استیشن ۳ آمریکای شمالی و جنوبی تا ۲۴ فوریه به تعویق افتاد. Dead or Alive 5 Last Round این است که کلیه مطالب را از Dead or Alive 5 Ultimate به نمایش می گذارد ، با اضافه کردن لباس های جدید و مدل موهای قابل تنظیم ، و همچنین دو شخصیت جدید و دو مرحله جدید. نسخه های PlayStation 4 و Xbox One دارای گرافیکی به روز شده و دارای رزولوشن ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم در ثانیه خواهند بود. این بازی از یک موتور نرم افزاری جدید استفاده می کند که به منظور بهتر نمایش “نرمی” بدن شخصیت ها طراحی شده است. آموزش سیستم مبارزه DOA امضا از طریق حالت های داستان و آموزش غنی ، باز کردن لباس های بیشتر از گذشته در هر یک از حالت های آموزش آفلاین و رقابت با بهترین مبارزان جهان در حالت های کامل آموزش آنلاین. همانطور که حریفان خود را از یک آبشار عجیب و غریب ، به یک دکل نفتی در حال انفجار و سایر… ویکی پدیا می کشید ، به عنوان نینجا ها ، آدمکشها ، ناسازگارها و کشتی گیران بجنگید.

  دانلود ترینر Dead or Alive 5: Last Round

  ترینر Dead or Alive 5: Last Round همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Shaban ، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید: Infinite Health، One Hit Kill، All Costumes قابل انتخاب ، تمام فیلم های قابل پخش ، استفاده از Power Attack در هر زمان ، استفاده بی نهایت از Power Attack ، مخالف نمی توانند از Power استفاده کنند Attack، Timer Freeze، Time Instant Over، Max Hit Combo، امتیاز بی نهایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.10 بازی Dead or Alive 5: Last Round است.

  جهت دانلود ترینر  Dead or Alive 5: Last Round از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر